Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 1mj fiber laser marking machine ] bij elkaar passen 16 producten.
Mini Metal Fiber Laser Marking-de Lasergraveur van de Machine30w Vezel
| Lasermacht: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Productnaam: | Minivezellaser die Machine merken |
| Het type van vezellaser: | De laser van de impulsvezel |
De lichtgewicht UVlaser die van 0.1mJ Machine voor Hout van pvc van pp het Plastic merken
| Productnaam: | 3W UVlaser die Machine merken |
|---|---|
| Het werk Nauwkeurigheid: | 0.01mm |
| controlesoftware: | EZCAD |
Industriële Vezellaser die Machinehoogte merken die Snelheid met Maxphotonics-Bron merken
| Naam van het product: | de gravuremachine van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
Industriële Vezellaser die Machine80khz Hoogte merken die Snelheid met Roterend merken
| Naam van het product: | de gravuremachine van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 3W/5W/10W |
| werkplaats: | 110*110mm |
0.01mm Nauwkeurigheids UVlaser die Machine voor Glas Crystal White Plastic merken
| Productnaam: | 5w UVlaser die Machine merken |
|---|---|
| Het werk Nauwkeurigheid: | 0.01mm |
| controlesoftware: | EZCAD |
Draagbare UVezcad-Roestvrij staallaser die Machine voor Metaal merken
| Productnaam: | 5w UVlaser die Machine merken |
|---|---|
| Het werk Nauwkeurigheid: | 0.01mm |
| controlesoftware: | EZCAD |
3 m vezellengte handheld vezellaser reinigingsmachine voor industriële
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
80 kg gewicht laser reinigingsmachine met 1mJ Max Pulse Energy Fiber Laser
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
De verwijderbare Acryllasersnijmachine, Metaal die Machine 320 merken * 200mm dient Grootte in
| Naam van het product: | de verwijderbare teller van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20w - 50W |
| werkplaats: | 110x110mm |
UV de Lasergravure die van 3W 5W 10W de Snijder van de de Vezellaser van de Machinedesktop merken
| Productnaam: | UVlasergravure die Machine merken |
|---|---|
| Het werk Nauwkeurigheid: | 0.01mm |
| controlesoftware: | EZCAD |


