Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 380v stainless steel spot laser welding machine ] bij elkaar passen 10 producten.
van de het roestvrije staalvlek van 60Hz 380V de machine van het de laserlassen met Boomlift
| Certificering: | ISO SGS |
|---|---|
| Frequentie: | 50 HZ/60HZ |
| Zeer belangrijke Verkopende Punten: | Hoog-nauwkeurigheid |
Dubbele het Lassenmachine van de Wegyag Laser 300 Watts voor het Lassen van de Kanaalbrief
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Modelnaam: | Rl-YW300 |
| Toepassing: | Juwelenlassen |
van de de Vlek Automatische Laser van 200W YAG het Lassenmachine
| Outputmacht: | 200W |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 3.5KW |
| Laser bronmerk: | MAXIMUM |
1500W handbediende de Lassers1064nm Laser die van de Vezellaser Gemakkelijke Verrichting solderen
| 404 Not Found: | 1500w, 2000w, 1000w |
|---|---|
| Golflengte: | 1064nm laser het Solderen |
| Sleutelwoorden: | De Machine van het laserlassen voor Verkoop |
Van de de Vezellaser van het reclamemetaal Golflengte van de de Snijmachine de Kleine Grootte 1070nm
| Naam van het product: | de snijmachine van de vezellaser |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| laservermogen: | 500-1000w |
200W het Soldeerselmachine Mini Jewellery Small Dental van de roestvrij staallaser
| De lichte waaier van de vlekaanpassing: | 0.11.5mm |
|---|---|
| Het streven en het Plaatsen: | Microscoop en rood licht (facultatief camerasysteem) |
| Laserfrequentie: | 1-20Hz |
Solderende Machine van de 200 Watts de Draagbare Laser voor Gouden Juwelen Tand
| Het streven en het Plaatsen: | Ingebouwde camerasysteem + microscoop |
|---|---|
| Impulsbreedte: | 0.1~10.0MS regelbare rang |
| Laserfrequentie: | 1.0~15.0HZ onophoudelijk regelbaar |
De middensnijmachine van de Machts1500w Laser met Servomotoraandrijving voor Roestvrij staal
| Scherp gebied: | 1500*3000mm |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Waterkoeling |
| Lasermacht: | 1500W |
Industriële 1500w-van de de Lasersnijmachine van de Metaalvezel Kleine De Laserstraal Compacte Grootte
| Productnaam: | de snijmachine van de vezellaser |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Lasermacht: | 300-1500w |
380V / 50Hz de Snijmachine van het laserstaal, de Slimme Snijder van de Vezel Optische Laser
| Naam van het product: | de snijmachine van de vezellaser |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| laservermogen: | 500-1000w |
1


