Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 20w fiber marking machine ] bij elkaar passen 223 producten.
De Lasermodule van de Maxphotonicsvezel 20w/30w voor niet - Metaalmaterialen
| Naam van het product: | De bron van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20,30 50w |
| golflengte: | 1064nm |
Lucht - Gekoeld Van de Bron vezellaser Compact Ontwerp dat diep voor niet Metaalplateren wordt gesneden
| Naam van het product: | De bron van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20,30, 50w |
| golflengte: | 1064nm |
20W Machine van de de Lasergravure van Mini Desktop Laser Fiber Marker de Draagbare
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Controlesoftware: | EZCAD |
| Het Merk van het controlesysteem: | BECKHOFF |
Draagbare glasvezellasergraveringsmachine voor het coderen van draagbare mini-metalen naamplaatvormflens
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Kleur die Bron1064nm van de Vezellaser Golflengte voor Roestvrij staal merken
| Naam van het product: | De bron van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20,30, 50w |
| golflengte: | 1064nm |
1064nm de Laserbron 20w van de golflengtevezel/30w-Macht voor Lasergravure
| Naam van het product: | De bron van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20,30 50w |
| golflengte: | 1064nm |
1064nm van de de Machine50w Vezel van de roestvrij staalgravure de Laserteller
| Productnaam: | Heet verkoop de laser van de de machine50w vezel van de lasergravure het merken |
|---|---|
| Lasermacht: | 50W |
| Werkplaats: | 110*110mm (en anderen) |
van de de Vezellaser van 30W 50W Raycus JPT het Kleine Staal van de Graveursfor metal stainless
| Sleutelwoorden: | De Machine van de metaalgravure |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | De Teller van de vezellaser |
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM of Raycus of JPT |
1-2000kHz de Lasermodule van de Frequentievezel, de Laserbron van 70W MOPA voor Optische Vezel
| Naam van het product: | MOPA-de bron van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 70W |
| golflengte: | 1064nm |
van de de Vezellaser van 120W MOPA van de de Krachtbron Hoge Energie Geschikte de Precisielassen/Celtelefoon Ets
| Naam van het product: | MOPA-de bron van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 120W |
| golflengte: | 1064nm |


