Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 20w desktop fiber laser engraver ] bij elkaar passen 64 producten.
30 Wattslaser die Materiaal, De Gravuremachine van de Luchtkoelingslaser voor Metaal merkt
| Naam van het product: | Nieuwe Vezellaser die Machine voor Metaal 30W met Goede Kwaliteit merkt |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| Het koelen Wijze: | luchtkoeling |
de Vezellaser die van 30w Maxphotonics Machineezcad Software 1064nm voor Metaal merken
| Laserbron: | Maxphotonics |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 30w laser die machine merken |
| Lasermacht: | 20watt 30watt 50watt |
20W Machine van de de Lasergravure van Mini Desktop Laser Fiber Marker de Draagbare
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Controlesoftware: | EZCAD |
| Het Merk van het controlesysteem: | BECKHOFF |
De Laser die van de juwelenvezel Machine merken de Gravuremachine van de 20 Wattslaser
| Lasermacht: | 20W |
|---|---|
| Steunen grafisch formaat: | PLT, BMP, JPG, PNG, UITEINDE, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid: | ±0.002mm |
De Graveur Laser Marking Machine van de Luchtkoelings40w Laser voor Metaalglas
| Lasermacht: | 20W-100W |
|---|---|
| Werkplaats: | 110*110mm (facultatief) |
| Voeding: | 220V |
50w van de de Gravuremachine van de vezellaser Diepe raycuslaser die Materiaal merken
| Punt: | diepe gravuremahcine |
|---|---|
| Lasermacht: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| Het werk Nauwkeurigheid: | 0.001mm |
de Machine van de de Lasergravure van 1064nm 20w integreert de Teller van de Desktoplaser
| Machtsconsumptie van de gehele machine: | ≤ 160W |
|---|---|
| Lasermacht: | 19.5±0.5W |
| Lasergolflengte: | 1064nm |
De stofvrije 20W-van de de Tellersmachine van de Vezellaser Graveur van de de Desktoplaser
| Minimumlijnbreedte: | 0,02 mm |
|---|---|
| Minimumkarakters: | 0,15 mm |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid: | ±0.002 mm |
Het draagbare Metaal Plastic Mini Laser Marking Machine van 20W/30W-
| Machinenaam: | Mini Portable Marking-lasermachine |
|---|---|
| Hoofdgebruik: | De Laser van de metaalvezel het Merken |
| Het merken van Gebied: | 100*100mm (facultatieve 150*150mm) |
De Laser die van de juwelen50w 7000mm/s Vezel Machine merken
| Productnaam: | vezellaser die machine merken |
|---|---|
| Macht: | 50W |
| Werkplaats: | 110*110mm |


