Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 20w desktop fiber laser engraver ] bij elkaar passen 64 producten.
Het draagbare van de de Desktopvezel van 20W 30W van de de Lasergraveur Touche screen van PC van Built In
| Sleutelwoorden: | Mini Laser Marking Machine |
|---|---|
| Geplande levensduur: | Ongeveer 100.000 werkuren (het de niet-dienstleven) |
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM of Raycus |
Gespleten van de de Vezellaser van de Ontwerpdesktop de Graveurs50w Laser die Machine merken
| Herhaal Precisie: | ±0.002mm |
|---|---|
| Min Karakter: | 0,15 mm |
| Vlekgrootte in nadruk: | 0.15mm |
Laser die van de metaal de Plastic Vezel Machine merken de Lasergraveur van de 30 Wattsvezel
| Machinemodel: | De Gravuremachine van de vezellaser |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM |
| Controlesoftware: | EZCAD-Software |
De draagbare Laser die van de Desktopvezel Machine 110 merken * 110mm Werkplaats
| Naam van het product: | Draagbare de Laserteller van de Desktopvezel |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
1064nm de gouden van de Graveursmetal engraving machine van de Vezellaser Duitse Normen
| Productnaam: | Ingesloten Desktoptype MINIvezellaser die Machine voor het Industriële Merken 20W merken |
|---|---|
| Lasermacht: | 20W-100W |
| Pakket: | houten geval |
20 de Lasergraveur Hand Held Fiber die van de wattsvezel Machine met Jpt Mopa merken
| Productnaam: | Fiberlaser lazer printer met raycus voor naambord |
|---|---|
| Lasermacht: | 10W 20W 30W 50W |
| Toepassingsmateriaal: | Metaal en meeste Non-Metal |
Mini Size Metal Desktop Fiber-Laser die de Graveur 30w merken van de Machinelaser
| Naam: | de machine van de laserets voor metaal |
|---|---|
| Lasermacht: | 20W/30W/50W |
| Lasergolflengte: | 1064nm |
De diepe Laser die van de Gravurevezel Machinedesktop 50W/100W voor Roestvrij staal merken
| Naam van het product: | Diepe de Vezellaser die van de Gravure30w 50w 100w Desktop Machine bij Metaal het Merken merken |
|---|---|
| macht: | 30W 50W 100W |
| werkplaats: | 100*100mm |
de Laser die van de de Desktopvezel van 30w 50w Gravuremachine voor Metaal merken
| Naam van het product: | De Laser die van de Desktopvezel Machine merken |
|---|---|
| macht: | 20w /30w |
| werkplaats: | 110*110mm |
Energie - besparing de Laser die van de 50 Wattsvezel Machine met de Bron van Raycus merken Jpt
| Productnaam: | de graveur van de vezellaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| Het merken van Gebied: | 110mm×110mm (en facultatieve andere) |


