Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 230w laser jewellery welding machine ] bij elkaar passen 5 producten.
Van het de Juwelenlassen van de 90 Joulelaser van de Machinejuwelen de Vleklasser
| Productnaam: | laserstraallassen |
|---|---|
| De waaier van de vlekgrootte: | 3mm~3mm |
| De waaier van de impulsbreedte: | 1~20ms |
Van het de Juwelenlassen van de hoge Energie1064nm Laser van het de Machine de Regelbare Soldeersel Gezamenlijke Grootte
| Laserbron: | de LASER van 1064nm 200w YAG |
|---|---|
| Max. Gepulseerde energie: | 90J |
| Observatiesysteem: | 10X microscoop of HD CCD |
De kleine Machine van het de Laserlassen van Grootte1064nm Juwelen met Micro- Touch screen
| Machinegrootte: | 720*340*930mm |
|---|---|
| Inputvoltage: | 220V 50/60Hz 30A |
| De waaier van de impulsbreedte: | 1~20ms |
Van de de Juwelenlaser van YAG 200W het Lassenmachine met Krachtige Laserstraal
| Productnaam: | De kleine machine van het laserlassen |
|---|---|
| Laserbron: | YAG 200W |
| Maximum lasermacht: | 230W |
200W de ononderbroken van de Lassersgold jewellery laser van de Vezellaser Solderende Machine
| Productnaam: | 200W het Lassenmachine van de vleklaser |
|---|---|
| Toepassing: | Vlek en ononderbroken lassen |
| Laserbron: | YAG-laser |
1


