Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3 in one laser welding machine ] bij elkaar passen 476 producten.
F50mm Collimatiefocal Length Handheld Laser Welding Machine met 1500w/2000w nominale vermogen
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Het Lassenmachine van de Riselaser Handbediende 1.5kW 2kW 3kW Laser, 3 in 1 Lasersnijmachine
| Machinesleutelwoord: | 3 in 1 handbediende machine van het laserlassen |
|---|---|
| Zeer belangrijke Factor: | van de de machinelaser van het laserlassen van de de snijmachinelaser schoonmakende mavhine |
| Hoofdfunctie: | het lassen + het schoonmaken + het snijden |
van de de Desktopyag Laser van 60W 80W 100W het Lassenmachine voor Juwelen Glasswear
| Machinenaam: | van de de Desktopyag Laser van 60W 80W 100W het Lassenmachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 60W / 80W/100w |
| Golflengte: | 1064nm |
1500w 2000w 3000w industriële handheld laser lassen machine voor vezel roestvrij staal aluminium
| Naam van de machine: | Het lassenmachine van de vezellaser |
|---|---|
| Hoofdfuction: | de machine van het laserlassen voor metalen |
| Facultatieve functies: | schoonmakend/snijdend, of 3 in 1 |
Goud zilver mini sieraden laser lassen machine met 60W 80W 100W Power en 1064nm golflengte
| Naam van de machine: | van de de Desktopyag Laser van 60W 80W 100W het Lassenmachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 60W / 80W/100w |
| Waallengte: | 1064 nm |
Desktop Juwelen Lasersweismachine Voor Goud 1064nm YAG Laser Koreaanse Taal
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
150w laserspotsweismachine juwelen lasersolderen lasmachine
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
Goud zilver mini sieraden laser lassen machine 150W voor sieraden oorbellen
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
Mini Juwelen YAG Lasersweismachine 150W met CCD Repair Machine Voor Goud Zilveren Juwelen
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
Collimatiefocal Length F50mm Handheld Fiber Laser Welding Machine voor snelheidssweis
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |


