Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3 in one laser welding machine ] bij elkaar passen 476 producten.
Open de Lasermachine Om metaal te snijden van de Typevezel, Cnc de Snijmachine van de Lasergravure
| Productnaam: | Hoge Precisie 3015 Standaard Open de Lasersnijder van de Typevezel |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Lasermacht: | 500-1000w |
Open de Lasermachine Om metaal te snijden van de Typevezel, Cnc de Snijder 380V van de Lasergravure
| Productnaam: | Hoge Precisie 1530 Standaard Open de Lasersnijder van de Typevezel |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Lasermacht: | 500-1000w |
Intelligente van de de Lasersnijder van de Metaalvezel Vlotte de Transmissie Goede Starheid
| Productnaam: | Volledig Behandelde de Lasersnijder van de Metaalvezel met Uitwisselingslijst |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000w - 6000W |
| Lasergolflengte: | 1080nm |
1000w 1500w Fiber Laser Rust Removal Reiniging Machine Groot formaat Voor roest verf olie stof
| Kracht: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Toepasselijk materiaal: | Roestvrij staal, koolstofstaal, Aluminium, Metaal |
| Lasertype: | Glasvezel laser |
De Vezellaser van de hoog rendement Enige Wijze 500 Watts voor Lasersnijmachine
| Naam van het product: | De bron van de vezellaser |
|---|---|
| Laser Type: | Fiber Laser |
| laservermogen: | 500w-1000w |
5mJ hoge Energielaser het Schoonmaken Machineprecisie het Plaatsen voor Diepe het Schilderen Verwijdering
| Naam van het product: | 5mJ de Laser Schoonmakende Systeem van de hoge Energie200w verwijdert Q-switched Vezel om diep Te sc |
|---|---|
| laservermogen: | 200W |
| bron: | Fiber Laser |
De Schoonmakende Machine van de hoog rendementlaser 100 Watts Gemakkelijke Verrichting voor Auto/Schipindustrie
| Naam van het product: | De Laser Schonere 100W van de hoog rendementvezel voor Auto en Schipindustrie |
|---|---|
| laservermogen: | 100W |
| bron: | 1064nm vezellaser |
1500w verwijdert de de Laser Schoonmakende Machine van het roestvlekkenmiddel Roest uit Ijzer
| Machinetoepassing: | vertelt hoe te om roest te verwijderen |
|---|---|
| Machinegewicht: | 120KG |
| Machinegrootte: | 980*690*540MM of anderen voor kiezen |
6000W de Lasersnijmachine van de hoge Machtsvezel voor Metaal
| Lasermacht: | 6000W |
|---|---|
| Laserbron: | Maximum/Raycus |
| Maximumverwerkingsgrootte: | 3000*1500mm |
60/100 Machine van de de Reparatielaser van Watts Miniyag Juwelen van Facultatieve Macht
| Golflengte: | 1064nm |
|---|---|
| Waarborg: | 1 jaar |
| Certificering: | CE |


