Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 30w fiber laser engraver ] bij elkaar passen 176 producten.
Computer In werking gesteld Mini Metal Laser Marking Machine voor Gouden Juwelen
| model: | de machine van de lasergraveur voor juwelen |
|---|---|
| Lasermacht: | 20W/30W/50W/100W |
| Toepasselijk materiaal: | Metaalplastiek |
Desktop CO2-lasermarkeringsmachine voor hout en niet-metaal materiaal Min lijnbreedte 0,012 mm
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ± 0,003 mm |
de Juwelenlaser die van 220V 50HZ Machine met Autonadrukfunctie merken
| Productnaam: | laser die machine voor juwelen merken |
|---|---|
| Controlesoftware: | JCZ-Software |
| Het werktemperatuur: | 0℃-40℃ |
Rl-p laser die machine20w laserprinter merken die machine merken
| Sleutelwoorden: | laser die machine 20w merken |
|---|---|
| Toepassing: | laserprinter die machine merken |
| Het merken van gebied: | 100~150mm (facultatieve waaier) |
De draagbare het Merken Bron die van de Machinesvezel 30w Raycus voor Geestelijk merken
| Productnaam: | draagbare het merken machines |
|---|---|
| Golflengte: | 1064nm |
| Lasermacht: | 20w, 30w, 50w, 70w |
70*70 mm/100*100 mm 0,01 mm Draagbare lasermarkeringsmachine voor autoplaten
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |


