Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3mm portable laser welding equipment ] bij elkaar passen 32 producten.
3 mm dubbelzijdige doorbreking draagbare lasersweisapparatuur zonder onderhoud
| Laser-uitgangsmodus: | Flexible laser output mode kan gemakkelijk worden geïntegreerd met systeemapparatuur |
|---|---|
| Eenzijdige penetratie: | 3 mm (roestvrij staal, gegalvaniseerd plaat, koolstofstaal), 2 mm (aluminium), 1,5 mm (koper), 1 mm |
| Integratie: | Hoog geïntegreerde producten |
Draagbare lasersweismachine 1000w Fiber 3 in 1 Handheld lasersweismachine voor metaal roestvrij staal aluminium
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
Handheld lasersweismachine voor voedsel- en drankenfabrieken BWT Laserbron 3mm Lassafdeling
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
1000w de hand Handbediende Machine van het Laserlassen voor Roestvrij staalaluminium
| Sleutelwoorden: | De minimachine van het laserlassen |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000w 1500w 2000w |
| Schoonmakend hoofd: | Qilin/WSX/etc. |
Machine van het de Laserlassen van RAYCUS 1500w de Handbediende voor Roestvrij staal het Solderen
| Sleutelwoorden: | het lassenmachine van de handlaser |
|---|---|
| Laserbron: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| De lengte van de vezeldraad: | 10m |
Compacte handheld lasersweismachine met 3 mm lasdiepte en 100×45×68 cm grootte
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Hoge betrouwbaarheid Handheld Lasersweismachine voor de automobielindustrie en andere industrieën
| Integratie: | Hoog geïntegreerde producten |
|---|---|
| Laser-uitgangsmodus: | Flexible laser output mode kan gemakkelijk worden geïntegreerd met systeemapparatuur |
| Lassen materialen: | Roestvrij staal, gegalvaniseerd plaat, koolstofstaal, aluminium, messing, koper |
40% Elektro-optische conversie efficiëntie Handheld laser lassen machine voor het lassen
| Uitgangslasergolflengte: | 1080nm |
|---|---|
| Kenmerken: | Eenvoudige configuratie, kleine afmetingen, eenvoudige bediening en hoge intelligentie |
| Integratie: | Hoog geïntegreerde producten |
Handheld lasersweismachine met aanpasbare servomotor 100*45*68cm
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
2000w Draagbare de Laserlasser van Mini Handheld Laser Welding Machine
| Sleutelwoorden: | De minimachine van het laserlassen |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000w 1500w 2000w |
| Schoonmakend hoofd: | Qilin/WSX/etc. |


