Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ easy to operate handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 116 producten.
Lasersweismachine met een eenvoudig te bedienen opwaardigbaar platform
| Laser welding: | Yes |
|---|---|
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
GW Brand 1500W luchtgekoelde handheld laser lassen machine met 1070±10nm golflengte en 1 jaar garantie
| UITGANGSvermogen: | 1500W |
|---|---|
| Afmetingen: | 650x300x570mm |
| Pulsbreedte: | <5 nm |
Roestvrij staal handheld laser lassen machine met en gemakkelijk te bedienen functie
| Betrouwbaarheid: | Hoge betrouwbaarheid |
|---|---|
| Onderhoud: | Onderhoudsvrije werking |
| Productcategorie: | handgevoerde lasersweismachine |
180 kg handheld lasersweismachine voor continue lastoepassingen
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Direct leverende handheld lasersweismachine met enkel optisch pad module ontwerp
| Upgradeable platform welding: | Yes |
|---|---|
| Made of alloy steel: | Yes |
| Continuous light output: | Yes |
Direct leverbaar Handheld Lasersweismachine Upgradable Platform Klein En Draagbaar
| Simple operation: | Yes |
|---|---|
| Single optical path module design: | Yes |
| Handheld welding: | Yes |
Handheld lasersweismachine voor voedsel- en drankenfabrieken BWT Laserbron 3mm Lassafdeling
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
F50mm Collimatiefocal Length Handheld Laser Welding Machine met 1500w/2000w nominale vermogen
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Machine van het de Laserlassen van IPG GW Handbediende 100mm Wobble 220VAC met het Schoonmaken
| Sleutelwoorden: | de handbediende machine van het laserlassen |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | laser het schoonmaken |
| Lasertype: | De vezellaser van GW CW |
3 in 1 van de het lassenmachine van 1500w Ononderbroken Machine van het de Laserlassen Handbediende
| Sleutelwoorden: | continu lasapparaat |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | De handbediende Machine van het Laserlassen |
| 3 in 1 functie: | Laserlassen, reinigen en snijden |


