Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ engraving fiber laser marking machine ] bij elkaar passen 239 producten.
Allen die in Één Kleine Vezellaser Machine1064nm Golflengte AIO Pro20w merken
| Gemiddelde Outputmacht: | 20W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm lasergolflengte |
| Laser Bronmerk: | Raycus |
Mini Handheld Fiber Laser Marking-Machine voor het Aantal van de Codesn van Metaaldiffferent
| Productnaam: | Mini draagbare laser |
|---|---|
| controlesoftware: | MAXCAD |
| Laserbron: | Maximum of Raycus |
Auto de Vezellaser die van het Nadruk Optische Gespleten Metaal Machine Max Raycus JPT merken
| Gewicht (kg): | 20 kg |
|---|---|
| Het merken van Gebied: | 100mm*100mm |
| Lasermacht: | 20w 30w 50w 60w 70w |
20W ingesloten Vezellaser die de Bron van de Machinejpt Raycus Laser merken
| Toepassing: | Laser het Merken |
|---|---|
| Gewicht: | 42 kg |
| Kerncomponenten: | Laserbron |
De Laser die van de juwelenvezel Machine merken de Gravuremachine van de 20 Wattslaser
| Lasermacht: | 20W |
|---|---|
| Steunen grafisch formaat: | PLT, BMP, JPG, PNG, UITEINDE, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid: | ±0.002mm |
Gespleten van de de Vezellaser van de Ontwerpdesktop de Graveurs50w Laser die Machine merken
| Herhaal Precisie: | ±0.002mm |
|---|---|
| Min Karakter: | 0,15 mm |
| Vlekgrootte in nadruk: | 0.15mm |
20W 30W 50W 70W Kleine draagbare glasvezellasermarkering machine Can Cola Desktop Gravure Machine
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ± 0,003 mm |
Gepersonaliseerde glasvezellasermarkeringsmachine 20w 30w 50w 70w met minimaal karakter 0,15mm
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ± 0,003 mm |
Geïntegreerde 3D de Vezellaser die van 20w Machine voor Diepe Gravure merken
| Model: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Herhaalde Precisie: | ±0.003mm |
| Levensduur van de Module van de Vezellaser: | 100 000hours |
Draagbare 20w-Vezellaser die Machine voor het Messingsaluminium van het Metaalroestvrije staal merken
| Vlekgrootte in nadruk: | 0.15mm |
|---|---|
| Het merken van werkingsgebied: | 110x110~ 300x300 |
| Tellerssnelheid: | ≤15000mm/s |


