Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ ezcad software laser marking machine ] bij elkaar passen 108 producten.
Laser die van Co2 van 30W EZCAD de Gespleten Draagbare Machine merken
| Toepassing: | Laser het Merken |
|---|---|
| Lasertype: | Co2 |
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
Optische Vezellaser die Machine merken de Lasergraveur van de 30 Wattsvezel
| Toepassing: | laser het merken |
|---|---|
| Het merken van gebied: | 110mm*110mm of anderen |
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
Gespleten van de de Vezellaser van de Ontwerpdesktop de Graveurs50w Laser die Machine merken
| Herhaal Precisie: | ±0.002mm |
|---|---|
| Min Karakter: | 0,15 mm |
| Vlekgrootte in nadruk: | 0.15mm |
De Vezellaser die van de hoge snelheidsLaserstraal Machine 50W met Raycus merken
| voorwaarde: | 100% nieuw |
|---|---|
| Het koelen wijze: | Luchtkoeling |
| controlesoftware: | EZCAD-Software |
Laser die van de metaal de Plastic Vezel Machine merken de Lasergraveur van de 30 Wattsvezel
| Machinemodel: | De Gravuremachine van de vezellaser |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM |
| Controlesoftware: | EZCAD-Software |
De Graveur Laser Marking Machine van de Luchtkoelings40w Laser voor Metaalglas
| Lasermacht: | 20W-100W |
|---|---|
| Werkplaats: | 110*110mm (facultatief) |
| Voeding: | 220V |
Allen die in Één Kleine Vezellaser Machine1064nm Golflengte AIO Pro20w merken
| Gemiddelde Outputmacht: | 20W |
|---|---|
| Lasergolflengte: | 1064nm lasergolflengte |
| Laser Bronmerk: | Raycus |
1064nm UV lasermarkeringsmachine 3w 5w ISO Ce
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Gewicht (kg): | 50 kg |
De Laser die van de juwelenvezel Machine merken de Gravuremachine van de 20 Wattslaser
| Lasermacht: | 20W |
|---|---|
| Steunen grafisch formaat: | PLT, BMP, JPG, PNG, UITEINDE, PCX, TGA, ICO, DXF |
| Herhaalbaarheidsnauwkeurigheid: | ±0.002mm |
3D Draagbare van de de Lasergraveur van de Metaalvezel Machine van Aluminum Laser Marking
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ±0.003mm |


