Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable laser marking machine for metal ] bij elkaar passen 158 producten.
Desktop YAG Laser Spot Welder CCD+10X Microscoop Positie Voor Zilver En Goud Juwelen
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor het plaatslassen van sieraden |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Breedte van de puls: | 0.1~10 ms |
Goud zilver juwelen mini spot laser lassen micro lasmachine voor horloge ring reparatie
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor het plaatslassen van sieraden |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Breedte van de puls: | 0.1~10 ms |
Draagbare Mini Spot Welding Machine For de Juwelenbatterij van de stijgingslaser 60W 10J
| Verpakking Details: | houten geval |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Van de de Roestverwijdering van de rugzaklaser van de de Machine50w Laser Schoonmakende het Materiaal niet-Verontreiniging
| Productnaam: | 50W de Schoonmakende Machine van de rugzaklaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 50W |
| Bron: | 1064nm vezellaser |
20w draagbaar Mini Fiber Laser Marker For-Roestvrij staal Ring Engraving
| Sleutelwoord: | de draagbare miniteller van de vezellaser |
|---|---|
| Laserbron: | Maximum Raycus, JPT, of anderen |
| Gravuregebied: | 110*110mm |
355nm draagbare UVlasergraveur Marker High Precision voor Houten niet Metaal
| Gewicht: | 35 kg |
|---|---|
| Het merken van Gebied: | 110*110mm |
| Lasergolflengte: | 355nm |
1500W 2000W Draagbare handheld laser lassen Lasmachine Prijs voor metaal roestvrij staal Aluminium
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Gouden Zilver die Beweegbare de Lasergraveur merken van de 20 Wattsvezel
| Golflengte: | 1064nm |
|---|---|
| Lasermacht: | 20w |
| Werkplaats: | 100*100mm (Regelbaar) |


