Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 10w uv laser engraving marking machine ] bij elkaar passen 10 producten.
UV de Lasergravure die van 3W 5W 10W de Snijder van de de Vezellaser van de Machinedesktop merken
| Productnaam: | UVlasergravure die Machine merken |
|---|---|
| Het werk Nauwkeurigheid: | 0.01mm |
| controlesoftware: | EZCAD |
355nm draagbare UVlasergraveur Marker High Precision voor Houten niet Metaal
| Gewicht: | 35 kg |
|---|---|
| Het merken van Gebied: | 110*110mm |
| Lasergolflengte: | 355nm |
Van de de Laserteller 355nm van de jeansdoek de UVgolflengte 3W 5W 10W 1 Jaargarantie
| Productnaam: | de UVlaser die van 355nm 3W 5W 10W Gravuremachine voor Jeansdoek merken |
|---|---|
| Lasertype: | UV |
| Voorwaarde: | Nieuw |
UVlaser die Machine voor het Plastic Leer van de Glasdoek met Goede Lichtstraalkwaliteit merken
| Productnaam: | de Optische UVlaser die van 3W 5W 10W Machine merken |
|---|---|
| Lasertype: | UVlaser |
| Het koelen Wijze: | Waterkoeling |
van de de lasermachine van 3W 5W uv het glaslaser die machine met luchtkoelingsmethode merken
| productnaam: | uvlasermachine |
|---|---|
| Het werk Nauwkeurigheid: | het merken van precisie: 0.02mm |
| Besturingssoftware: | EZCAD |
Industriële Vezellaser die Machine80khz Hoogte merken die Snelheid met Roterend merken
| Naam van het product: | de gravuremachine van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 3W/5W/10W |
| werkplaats: | 110*110mm |
3w 5w UV-markeringsmachine draagbaar voor sieraden Elektronische onderdelen Hout plastic
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Gewicht (kg): | 50 kg |
1064nm UV lasermarkeringsmachine 3w 5w ISO Ce
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Gewicht (kg): | 50 kg |
355nm UV lasermarkeringsmachine Mini 3w 5w hoge precisie voor niet-metaal
| Toepassing: | Laser het Merken |
|---|---|
| Gewicht: | 35 kg |
| Het merken van Gebied: | 110*110mm |
Desktop UV Plastic Laser die Materiaal Hoge Precisie 110 merken * 110mm Werkplaats
| Naam van het product: | De UV Plastic Laser die van de hoge Precisie3w 5w Desktop Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | (Facultatieve) 3W 5W 10W |
| werkplaats: | 110*110mm |
1


