Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 110v jewelry laser welding machine ] bij elkaar passen 69 producten.
1000W de industriële Hoge Nauwkeurigheid Met geringe geluidssterkte van de Lasersnijmachine voor Koolstofstaalknipsel
| Laser Type: | Fiber Laser |
|---|---|
| Scherp gebied: | 1500*3000mm |
| Het koelen Wijze: | Waterkoeling |
Geïntegreerd het Lassenhulpmiddel van de Water Koeler 200w Laserstraal voor Gouden Zilveren Koperjuwelen
| Productnaam: | Geïntegreerd het Lassenhulpmiddel van de Water Koeler Laserstraal voor Gouden Zilveren Koperjuwelen |
|---|---|
| Certificaat: | Ce |
| Toepassingsindustrie: | Juwelen, 3c, glazen |
Spot CNC Laser Lasersolder 150w Mini Klein Voor Goud Splitter Metalen Juwelen Ringen
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
Geïntegreerd van de de Lasermachine 1064nm van het Touch screenlassen Gediplomeerd de Golflengtece
| Productnaam:: | 60w Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur:: | Wit |
| Voltage:: | 110V/220V facultatief |
van de de VezelLaserstraal van 1064nm 60W het Lassenmachine met Touch screen
| Productnaam:: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Voltage:: | 110V/220V facultatief |
| Garantie:: | 1 jaar |
De Machine van het de Vleklassen van de roestvrij staal60w 1064nm Laser
| Productnaam:: | 60w het Lassen van de de Transmissielaser van de vezelvorm voor goud, roestvrij staal het herstellen |
|---|---|
| Kleur:: | Wit |
| Voltage:: | 110V/220V facultatief |
De hoge Snijmachine 1000W van de Nauwkeurigheids Industriële Laser voor Koolstofstaalknipsel
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Scherp gebied: | 1500*3000mm |
| Het koelen Wijze: | Waterkoeling |
150W roestvrij staal metaal soldeermachine, laser plek lassen voor goud zilver ring sieraden gereedschap
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
Kleine van de de Juwelenvlek van 220V Gouden Zilveren van de LassersNd YAG de Lasermachine
| Productnaam: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur: | wit en zwarte |
| Voltage: | 110V/220V facultatief |


