Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 1500w laser welding machine ] bij elkaar passen 201 producten.
2000W Handheld Multifunction Fiber Laser Welding Machine New Condition Laser Lasers voor het Lasten van Metalen
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
|---|---|
| Lasdikte: | ≤ 3 mm, ≤ 6 mm, ≤ 8 mm |
| Materiële ondersteuning: | roestvrij staal, koolstofstaal, gegalvaniseerd plaat en aluminium |
Mini draagbare 4 in 1 vezellasersweismachine 1500W-3000W voor roestvrij staal aluminium ijzer
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
1500w 2000w 3000w mobiele 3 in 1 handheld laser lassen machine voor metaal aluminium laser lassen machine
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Handheld Fiber Laser Welding Machine met 1 jaar garantie concurrerende prijs en Raycus MAX IPG Laser Source
| UITGANGSvermogen: | 800w-2000w |
|---|---|
| Golflengte: | 1080+5 nm |
| Gewicht: | 90 |
1500w 2000w 3000w Handheld Laser Welding Machine 3 in 1 Machine voor Metal Carbon Steel Roestvrij staal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
2000W IPG Handheld Laser Welding Machine Draagbare Lasersweismachine Met Duurzame Motor Gear Voor Hotelindustrie
| Modelreeks: | Rl-FB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Lasergolflengte: | 1080+5 nm |
3000W laserlassen van roestvrij staal Handheld Fiber Laser Welding Machine voor het lassen van metaal
| Modelreeks: | Rl-FB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Lasergolflengte: | 1080+5 nm |
Mini draagbare CE-gecertificeerde handheld lasersweismachine met veelzijdige toepassingsmogelijkheden en 2000W vermogen
| UITGANGSvermogen: | 2000w |
|---|---|
| Koeltype: | Lucht gekoeld |
| Lasertype: | Vezellaser |
Hoge betrouwbaarheid Handheld Lasersweismachine voor de automobielindustrie en andere industrieën
| Integratie: | Hoog geïntegreerde producten |
|---|---|
| Laser-uitgangsmodus: | Flexible laser output mode kan gemakkelijk worden geïntegreerd met systeemapparatuur |
| Lassen materialen: | Roestvrij staal, gegalvaniseerd plaat, koolstofstaal, aluminium, messing, koper |
9 kW handheld laser lassen machine voor metaal kleine grootte grote voordelen 100×45×68cm
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |


