Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 1500w laser welding machine ] bij elkaar passen 201 producten.
Muti-functioneel draagbare handbestelmachine 3 in 1 metalen laser lassen
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
RL 3-in-1 Handheld Draagbare 1500w 2000w 3000w Fiber Laser Lasersweismachine met snijreinigingsfunctie
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Draagbare laserspoelmachine van roestvrij staal met metaal 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Handheld lasersweismachine voor metaal Riselaser RL-FW 3000W Ondersteuning aanpassing
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
60w Desktop Goud Juwelen Laser Laserautomaat Spot Laserautomaat
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
6 van het het Wapenmetaal van de asrobot van de de Vezellaser van de het Lassenmachine het Auto Robotachtige Materiaal
| Toepasselijk Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
| Laser Bronmerk: | Raycus |
Automatische het Lassenmachine van de Vezellaser met Lassen van de 6 As het Industriële Robot
| Aantal assen: | as 6 |
|---|---|
| Nuttige lading: | 10KG |
| robotgewicht: | 172kg |
Draagbare Desktop Goud Zilver 60w Juwelen Laser Lasersysteem Met Precise
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
1200W draagbare luchtgekoelde handheld lasersweismachine met 1080nm golflengte en 0-4mm swingbreedte
| UITGANGSvermogen: | 1200W |
|---|---|
| Lasertype: | Vezellaser |
| Gewicht: | 45KG (ingebouwde draadaanvoer) |
200W ingesloten van het de Laserlassen van Vlekjuwelen de Machine1064nm Golflengte
| Max. Outputmacht: | 200w |
|---|---|
| Gewicht: | 82 kg |
| Laser Bronmerk: | YAG |


