Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 20w mini laser engraving machine ] bij elkaar passen 59 producten.
De Pro20w Laser die van AIO Machine merken integreerde hoogst de Softwarecontrole van EZCAD/JCZ-
| Gemiddelde Outputmacht: | 20W |
|---|---|
| Machinegrootte: | 146*367*157mm |
| Machinegewicht: | 6.7KG |
Mini20w-Vezellaser die Gravuremachine voor Metaalaluminium merken
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Het merken van Gebied: | 150mm*150mm |
| Laserbron: | IPG Raycus Maximum JPT |
20w draagbaar Mini Fiber Laser Marker For-Roestvrij staal Ring Engraving
| Sleutelwoord: | de draagbare miniteller van de vezellaser |
|---|---|
| Laserbron: | Maximum Raycus, JPT, of anderen |
| Gravuregebied: | 110*110mm |
Mini Handheld Fiber Laser Marking-Machine voor Metaal die 20W 30W werken
| Gewicht: | 40 kg |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Laser Bronmerk: | Raycus |
Mini Desktop 20W 30W 50W CO2 Laser Gravure Markering Machine Voor Houtleer Niet-metalen materiaal
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ± 0,003 mm |
De Graveur Laser Marking Machine van de Luchtkoelings40w Laser voor Metaalglas
| Lasermacht: | 20W-100W |
|---|---|
| Werkplaats: | 110*110mm (facultatief) |
| Voeding: | 220V |
Mini-vezellasermarkeringsgraveringsmachine Handheld Draagbaar 20w 25w 50w
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Mini Compact Laser Engraving Marking Machine Draagbare kleine vezellaser voor juwelen en edelmetaal
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
|---|---|
| Laservermogen: | 20W |
| Het merken van Gebied: | 100*100mm/150mm*150mm |
Hoogst Geïntegreerde de Tellersgravure van de Vezellaser voor Maaltijd Verpakkingsdruk
| Gewicht (kg): | 6,7 kg |
|---|---|
| Het merken van Gebied: | 170mm*170mm |
| Lasermacht: | 20W |


