Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 20w mini laser engraving machine ] bij elkaar passen 59 producten.
20W de Laserbron van MINI Laser Engraving Machine With Raycus JPT
| Sleutelwoord: | De machine van de lasergravure |
|---|---|
| Laserbron: | Maximum Raycus, JPT, of anderen |
| Controlesoftware: | EZCAD |
de Juwelen van 20w 30w Mini Laser Engraving Machine Rings met Roterend
| Machinemodel: | de gravure belt juwelen met roterend |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM of Raycus |
| Het Leven van de lasermodule: | 100000 uren |
De MINImachine van de de Lasergravure van 20W 3D voor Juwelengravure het Merken
| Sleutelwoorden: | MINI Fiber Laser Marking Machine |
|---|---|
| Markeringsgebied: | 100*100mm |
| Laser Bronmerk: | JPT, MAXIMUM of Raycus |
Ingesloten 20W-de gravuremachine van de vezellaser voor Gouden Juwelen
| Sleutelwoorden: | Ingesloten vezellaser die machine merken |
|---|---|
| Markeringsgebied: | 100*100mm |
| Laser Bronmerk: | JPT, MAXIMUM of Raycus |
20w de Gravuremachine van de vezellaser
| Golflengte: | 1064nm |
|---|---|
| Lasermacht: | 20W |
| Werkplaats: | 100*100mm (Regelbaar) |
Metalen vezellasermarkeringsmachine 20W 30W 50W draagbare handheld mini-lasergraveringsmachine
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Het draagbare Metaal Plastic Mini Laser Marking Machine van 20W/30W-
| Machinenaam: | Mini Portable Marking-lasermachine |
|---|---|
| Hoofdgebruik: | De Laser van de metaalvezel het Merken |
| Het merken van Gebied: | 100*100mm (facultatieve 150*150mm) |
Draagbare 20w-Vezellaser die de Gravuremachine merken van het Machinemetaal
| Hoofdgebruik: | Laser het Merken |
|---|---|
| Laser: | Maximum 20W |
| Straal M22: | ≤1.4 |
Draagbare de Vezellaser die van 1064nm 20W Machine merken
| Golflengte: | 1064nm |
|---|---|
| Lasermacht: | 20W |
| Werkplaats: | 100*100mm (Regelbaar) |
Van de de Lasergravure van het Luchtkoelingsmetaal van de de Machine Industriële Milieu 2 Jaar Garantie
| Naam van het product: | Ingesloten Desktoptype MINIvezellaser die Machine voor het Industriële Merken 20W merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w |
| werkplaats: | 110*110mm (Facultatief) |


