Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3 in one laser welding machine ] bij elkaar passen 476 producten.
De lichtgewicht Handbediende van de de Machine Gouden Laser van het Laserlassen Solderende Machine
| Productnaam: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Voltage: | 110V/220VoltOptional |
| Certificering: | CE |
15 kg 220Vac 50% conversie-efficiëntie Handheld Laser Lasersweismachine Draagbare Lasersweismachine
| UITGANGSvermogen: | 1200W |
|---|---|
| Piekvermogen: | 1200W |
| Machtsstabiliteit: | ±2(2u) |
Ce-de Machine van het Certificatie60w Laserlassen voor Roestvrij staal
| Productnaam: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Voltage: | 110V/220V facultatief |
| Garantie: | 1 jaar |
Hoge betrouwbaarheid Handheld Lasersweismachine voor de automobielindustrie en andere industrieën
| Integratie: | Hoog geïntegreerde producten |
|---|---|
| Laser-uitgangsmodus: | Flexible laser output mode kan gemakkelijk worden geïntegreerd met systeemapparatuur |
| Lassen materialen: | Roestvrij staal, gegalvaniseerd plaat, koolstofstaal, aluminium, messing, koper |
9 kW handheld laser lassen machine voor metaal kleine grootte grote voordelen 100×45×68cm
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Mini draagbare 4 in 1 vezellasersweismachine 1500W-3000W voor roestvrij staal aluminium ijzer
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
1500w 2000w 3000w mobiele 3 in 1 handheld laser lassen machine voor metaal aluminium laser lassen machine
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W handheld vezellasersweismachine met laserreinigings- en snijmachine 3000W 3 in 1
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Muti-functioneel draagbare handbestelmachine 3 in 1 metalen laser lassen
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Aanpasbare laserkop handheld lasersweismachine voor nauwkeurig en compact lassen
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |


