Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3mm welding depth handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 41 producten.
Machine van het de Laserlassen van RAYCUS 1500w de Handbediende voor Roestvrij staal het Solderen
| Sleutelwoorden: | het lassenmachine van de handlaser |
|---|---|
| Laserbron: | RECI/MAX/RAYCUS 1500w |
| De lengte van de vezeldraad: | 10m |
2000w Draagbare de Laserlasser van Mini Handheld Laser Welding Machine
| Sleutelwoorden: | De minimachine van het laserlassen |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000w 1500w 2000w |
| Schoonmakend hoofd: | Qilin/WSX/etc. |
3 in 1 handheld laser lassen machine 1500W 1000W voor aluminium metaal staal roestvrij
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
1500w 2000w Handheld Laser Welding Machine Vibraal roestvrij staal Metal Laser Welding Machine
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Compacte handheld lasersweismachine met 3 mm lasdiepte en 100×45×68 cm grootte
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Kleine en krachtige lasersweismachine met BWT-laserbron
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Key Selling Points: | Competitive Price |
Collimatiefocal Length F50mm Handheld Fiber Laser Welding Machine voor snelheidssweis
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Wavelength Range: | 1070±20nm |
| Net Weight: | 180kg |
3 in 1 Handheld Laser Lasersnij Reinigingsmachine 1500w 2000w 3000w Voor Metaal Carbon Steel Roestvrij staal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Draagbare 3 IN 1 handheld vezellasersweismachine 1,5 kW 2 kW 3 kW watergekoeld voor het lassen van metaal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
1.5KW / 2KW / 3KW Kanal Letter Laser Welding Machine Met 0,5 mm Focal Spot Diameter
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Warranty Of Core Components: | 1 Year |
| Weight (KG): | 140 KG |


