Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3mm welding depth handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 41 producten.
3 in 1 Handheld Laser Lasersnij Reinigingsmachine 1500w 2000w 3000w Voor Metaal Carbon Steel Roestvrij staal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Handheld Fiber Laser Welder 1.5kw Metal Fiber Laser Welding Machine Qilin Double Wobble Head
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
RL 3-in-1 Handheld Draagbare 1500w 2000w 3000w Fiber Laser Lasersweismachine met snijreinigingsfunctie
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Draagbare 3 IN 1 handheld vezellasersweismachine 1,5 kW 2 kW 3 kW watergekoeld voor het lassen van metaal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
1500w/2000w Lasersweismachine met glasvezel Handheld voor kleine en delicate laswerkzaamheden
| Collimating Focal Length: | F50mm |
|---|---|
| Machine Dimensions: | 58*34*78CM |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Draagbare lasersweismachine 1500W 2000W Handheld Fiber Laser Lasersweismachine voor het lassen van metaal
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Fabrikant Handheld Fiber Laser Welding Machine 1500w 2000w Handheld Laser Welder voor metaalplaat
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Multifunktioneel 3 in 1 handheld laserspoeling schoonmaak-snijmachine 1500w 2000w 3000w
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Luchtkoelmachine voor het lassen van metalen aluminium met laservezel 1500W 2000W 3000W
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Draagbare lasersweismachine met 7-inch Industrial LED Touch Screen 32 sets vooraf ingestelde parameters en 48 kg gewicht
| UITGANGSvermogen: | 1500W |
|---|---|
| Gewicht: | 48 kg |
| Lasertype: | Ononderbroken het Lassenmachine van de Vezellaser |


