Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3mm welding depth handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 41 producten.
Handheld lasersweismachine met aanpasbare servomotor 100*45*68cm
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
Aanpasbare handheld lasersweismachine voor roestvrij staal en koolstofstaal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
De draagbare Handbediende Machine van het Laserlassen voor Vezel 1000W 1500W 2000W
| Diameter brandpuntsafstand: | 0.5mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | maximum |
| Gewicht: | 120 kg |
2000w Draagbare de Laserlasser van Mini Handheld Laser Welding Machine
| Sleutelwoorden: | De minimachine van het laserlassen |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000w 1500w 2000w |
| Schoonmakend hoofd: | Qilin/WSX/etc. |
180 kg handheld lasersweismachine voor continue lastoepassingen
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Compacte handheld lasersweismachine met 3 mm lasdiepte en 100×45×68 cm grootte
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Deep Welding Depth Handheld Laser Welding Machine met F50mm Collimating Focal Length en 1070±20nm Wavelength Range
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Handheld lasersweismachine voor voedsel- en drankenfabrieken BWT Laserbron 3mm Lassafdeling
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
F50mm Collimatiefocal Length Handheld Laser Welding Machine met 1500w/2000w nominale vermogen
| Scanning Speed: | 20000mm/s |
|---|---|
| Product Name: | Handheld Laser Welding Machine with Deep Welding Depth and No Welding Marks |
| Intelligent Design: | The internal design is smart, the interactive control system expands the tolerance range of the processed parts and the width of the weld seam, it solves the disadvantage of small light spot and makes the weld seam better |
Aanpasbare laserkop handheld lasersweismachine voor nauwkeurig en compact lassen
| Dimensions: | 100*45*68cm |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Laser Source: | BWT Laser Source |


