Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ engraving fiber laser marking machine ] bij elkaar passen 239 producten.
1064nm UV lasermarkeringsmachine 3w 5w ISO Ce
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Gewicht (kg): | 50 kg |
Draagbare de Vezellaser die van 1064nm 20W Machine merken
| Golflengte: | 1064nm |
|---|---|
| Lasermacht: | 20W |
| Werkplaats: | 100*100mm (Regelbaar) |
80KHz Co2-Laser die Machine met Hoge snelheidsgalvanometer merken
| Toepassing: | laser het merken |
|---|---|
| Lasermacht: | 30W/60W |
| Het merken van gebied: | 110mm*110mm of anderen |
Mini20w-Vezellaser die Gravuremachine voor Metaalaluminium merken
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
|---|---|
| Het merken van Gebied: | 150mm*150mm |
| Laserbron: | IPG Raycus Maximum JPT |
Desktop CO2-lasermarkeringsmachine voor hout en niet-metaal materiaal Min lijnbreedte 0,012 mm
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ± 0,003 mm |
Q-Switched Kleine Vezellaser die Machine met Facultatieve Servomotoren merken
| Productnaam: | De Machine van de de Tellersgravure van de vezellaser |
|---|---|
| Macht: | 20W/30W/50W |
| Werkplaats: | 300*300mm |
De Laser die van de metaal60khz 1064nm 20w Desktop Machine merken
| Productnaam: | Industriële de Gravuremachine van de Vezellaser |
|---|---|
| Macht: | 20W/30W/50W |
| Werkplaats: | 200*200mm (FACULTATIEF) |
De Pro20w Laser die van AIO Machine merken integreerde hoogst de Softwarecontrole van EZCAD/JCZ-
| Gemiddelde Outputmacht: | 20W |
|---|---|
| Machinegrootte: | 146*367*157mm |
| Machinegewicht: | 6.7KG |
6 van het het Wapenmetaal van de asrobot van de de Vezellaser van de het Lassenmachine het Auto Robotachtige Materiaal
| Toepasselijk Materiaal: | Metaal |
|---|---|
| Het Rapport van de machinestest: | Verstrekt |
| Laser Bronmerk: | Raycus |
Mini-vezellasermarkeringsgraveringsmachine Handheld Draagbaar 20w 25w 50w
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |


