Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ engraving fiber laser marking machine ] bij elkaar passen 239 producten.
Ingesloten de Lasergraveur Marker 20w van de Typevezel met Autonadrukfunctie
| Productnaam: | AI, BMP, Dst, Dwg, DXF, DXP, LAS, PLT, andere |
|---|---|
| Voorwaarde: | nieuw |
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
De diepe Gravure sloot volledig de Machine van de Vezellaser van de EU-Norm in
| Naam van het product: | De diepe Gravure sloot volledig de Machine van de Vezellaser van de EU-Norm in |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
Compacte Industriële Laser die Systemen 30w voor Elektronische Componenten merken
| Naam van het product: | De economische Machine van de de Tellersgravure van de Vezellaser voor de Industriegebruik |
|---|---|
| macht: | 20w /30w/50W/100W |
| werkplaats: | 200*200mm |
De verwijderbare Acryllasersnijmachine, Metaal die Machine 320 merken * 200mm dient Grootte in
| Naam van het product: | de verwijderbare teller van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20w - 50W |
| werkplaats: | 110x110mm |
De auto-opheft Teller van de Vezellaser met Hoge het Werk Efficiency
| Naam van het product: | De auto-opheft Teller van de Vezellaser met Hoge het Werk Efficiency |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
Desktop UV Plastic Laser die Materiaal Hoge Precisie 110 merken * 110mm Werkplaats
| Naam van het product: | De UV Plastic Laser die van de hoge Precisie3w 5w Desktop Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | (Facultatieve) 3W 5W 10W |
| werkplaats: | 110*110mm |
3D Hoofdteller van de Vezellaser voor Metaal en Plastiek die op Krommeoppervlakte merken
| Naam van het product: | 3D Hoofdteller van de Vezellaser voor Metaal en Plastiek die op Krommeoppervlakte merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 200*200mm |
van de de Vezellaser van 50w 100w 1.5mj de Tellers Diepe Gravure Luchtkoeling voor het Metaal van Naambordjuwelen
| Toepassing: | Laser het Merken |
|---|---|
| Controlesoftware: | EZCAD |
| Het merken van Gebied: | 175mm*175mm |
Handbediend Lasermetaal die Machine Lichtgewicht Hoge Precisie merken 1 Jaargarantie
| Naam van het product: | De draagbare Teller van de Vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
3w 5w UV-markeringsmachine draagbaar voor sieraden Elektronische onderdelen Hout plastic
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Gewicht (kg): | 50 kg |


