Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ engraving fiber laser marking machine ] bij elkaar passen 239 producten.
De draagbare het Merken Bron die van de Machinesvezel 30w Raycus voor Geestelijk merken
| Productnaam: | draagbare het merken machines |
|---|---|
| Golflengte: | 1064nm |
| Lasermacht: | 20w, 30w, 50w, 70w |
Draagbare MINI Backpack Laser Cleaning Rust-Verwijdering met Gepulseerde Vezellaser 100w 50w
| Lasertype: | Laser het Schoonmaken Roestverwijdering |
|---|---|
| Laserkracht: | Gepulseerde Vezellaser 100w 50w |
| Koelmethode: | Luchtafkoeling |
De Laser Schoonmakende Machine van de Luchtkoelingsrugzak Draagbaar voor Verkoop 50w 100w
| Lasertype: | laser schoonmakende machine voor verkoop |
|---|---|
| Machinekenmerk: | Draagbaar |
| Lasermacht: | Gepulseerde Vezellaser |
20 de Lasergraveur Hand Held Fiber die van de wattsvezel Machine met Jpt Mopa merken
| Productnaam: | Fiberlaser lazer printer met raycus voor naambord |
|---|---|
| Lasermacht: | 10W 20W 30W 50W |
| Toepassingsmateriaal: | Metaal en meeste Non-Metal |
20W 30W 50W 70W CO2 laser houtmarkering machine voor hout plastic markering gravure machine
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ± 0,003 mm |
van de de Vezellaser van 30W 50W Raycus JPT het Kleine Staal van de Graveursfor metal stainless
| Sleutelwoorden: | De Machine van de metaalgravure |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | De Teller van de vezellaser |
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM of Raycus of JPT |
20w draagbaar Mini Fiber Laser Marker For-Roestvrij staal Ring Engraving
| Sleutelwoord: | de draagbare miniteller van de vezellaser |
|---|---|
| Laserbron: | Maximum Raycus, JPT, of anderen |
| Gravuregebied: | 110*110mm |
Kleur die Bron1064nm van de Vezellaser Golflengte voor Roestvrij staal merken
| Naam van het product: | De bron van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20,30, 50w |
| golflengte: | 1064nm |
Wijdere pulsbreedte MOPA vezellaserbron
| Productnaam: | Mopa-vezellaserbron |
|---|---|
| Laserkracht: | 20,30,50,70,100,120W |
| Golflengte: | 1064 nm |
1-2000kHz de Lasermodule van de Frequentievezel, de Laserbron van 70W MOPA voor Optische Vezel
| Naam van het product: | MOPA-de bron van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 70W |
| golflengte: | 1064nm |


