Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ ezcad software fiber laser marking machine ] bij elkaar passen 95 producten.
Draagbare de Gravuremachine van de Vezellaser, Vezellaser die Systeem 220v merken
| Naam van het product: | Draagbare Vezellaser die Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
Gespleten van de de Vezellaser van de Ontwerpdesktop de Graveurs50w Laser die Machine merken
| Herhaal Precisie: | ±0.002mm |
|---|---|
| Min Karakter: | 0,15 mm |
| Vlekgrootte in nadruk: | 0.15mm |
de Juwelenlaser die van 220V 50HZ Machine met Autonadrukfunctie merken
| Productnaam: | laser die machine voor juwelen merken |
|---|---|
| Controlesoftware: | JCZ-Software |
| Het werktemperatuur: | 0℃-40℃ |
Rl-p laser die machine20w laserprinter merken die machine merken
| Sleutelwoorden: | laser die machine 20w merken |
|---|---|
| Toepassing: | laserprinter die machine merken |
| Het merken van gebied: | 100~150mm (facultatieve waaier) |
de UVlaser die van 800W 200kHz 7000mm/s Machine met Toetsenbord merken
| Productnaam: | 3W UVlaser die Machine merken |
|---|---|
| Het werk Nauwkeurigheid: | 0.01mm |
| controlesoftware: | EZCAD |
De Pro20w Laser die van AIO Machine merken integreerde hoogst de Softwarecontrole van EZCAD/JCZ-
| Gemiddelde Outputmacht: | 20W |
|---|---|
| Machinegrootte: | 146*367*157mm |
| Machinegewicht: | 6.7KG |
De Laser die van de energiedoos Machines Autonadruk 10000mm/S voor Juwelenring merkt
| Het merken van Gebied: | 100*100mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM |
| Eigenschappen: | Autonadrukfunctie |
1064nm UV lasermarkeringsmachine 3w 5w ISO Ce
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Gewicht (kg): | 50 kg |
De Graveur Laser Marking Machine van de Luchtkoelings40w Laser voor Metaalglas
| Lasermacht: | 20W-100W |
|---|---|
| Werkplaats: | 110*110mm (facultatief) |
| Voeding: | 220V |
3D Draagbare van de de Lasergraveur van de Metaalvezel Machine van Aluminum Laser Marking
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ±0.003mm |


