Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ ezcad software fiber laser marking machine ] bij elkaar passen 95 producten.
3w 5w UV-markeringsmachine draagbaar voor sieraden Elektronische onderdelen Hout plastic
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Gewicht (kg): | 50 kg |
Mini Desktop 20W 30W 50W CO2 Laser Gravure Markering Machine Voor Houtleer Niet-metalen materiaal
| Machinemodel: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Min Lijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ± 0,003 mm |
50w van de de Gravuremachine van de vezellaser Diepe raycuslaser die Materiaal merken
| Punt: | diepe gravuremahcine |
|---|---|
| Lasermacht: | 20W 30W 50W 60W 100W |
| Het werk Nauwkeurigheid: | 0.001mm |
De Machine van de de Lasergravure van het Luchtkoelings1064nm 50W Metaal
| Productnaam: | Ingesloten Desktoptype MINIvezellaser die Machine voor het Industriële Merken 20W merken |
|---|---|
| Lasermacht: | 50W |
| Werkplaats: | 110*110mm (facultatief) |
De MINImachine van de de Lasergravure van 20W 3D voor Juwelengravure het Merken
| Sleutelwoorden: | MINI Fiber Laser Marking Machine |
|---|---|
| Markeringsgebied: | 100*100mm |
| Laser Bronmerk: | JPT, MAXIMUM of Raycus |
Volledig Beschermd Merkend Gravuremachine van de EU-Norm voor Diverse Toepassing
| Naam van het product: | Volledig Beschermd Merkend Machine |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
20 de Lasergraveur Hand Held Fiber die van de wattsvezel Machine met Jpt Mopa merken
| Productnaam: | Fiberlaser lazer printer met raycus voor naambord |
|---|---|
| Lasermacht: | 10W 20W 30W 50W |
| Toepassingsmateriaal: | Metaal en meeste Non-Metal |
20W de Laserbron van MINI Laser Engraving Machine With Raycus JPT
| Sleutelwoord: | De machine van de lasergravure |
|---|---|
| Laserbron: | Maximum Raycus, JPT, of anderen |
| Controlesoftware: | EZCAD |
1MM de Draagbare Machine van de Lasergravure voor het Metaal van het Juwelenroestvrije staal
| Sleutelwoord: | de draagbare miniteller van de vezellaser |
|---|---|
| Laserbron: | Maximum Raycus, JPT, of anderen |
| Gravuregebied: | 110*110mm |
de Juwelen van 20w 30w Mini Laser Engraving Machine Rings met Roterend
| Machinemodel: | de gravure belt juwelen met roterend |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM of Raycus |
| Het Leven van de lasermodule: | 100000 uren |


