Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ fiber laser cleaning machine 100w ] bij elkaar passen 73 producten.
4 Laserveiligheidsklassificatie Laserreinigingsmachine 20-400 KHz Pulsherhalingsfrequentie
| Output Central Wavelength(nm): | 1064±5 |
|---|---|
| Pulse length(ns): | 10/20/30/60/100/200/250/350 Optional, 10/30/60/240 Optional |
| Weight (KG): | 80KG |
De Laser die van de werkstationvezel Machine Q merken - Geschakelde Hoogte die Snelheid merken
| Naam van het product: | Van de de Laserteller van de werkstation Q-switched Vezel de Gravuremachine voor de Industrietoepass |
|---|---|
| macht: | 30W/50W/100W |
| werkplaats: | 300*300mm |
Gemakkelijk bewegende laserreinigingsmachine Laserroestverwijderingsmachine met trolleykoffer
| Lasertype: | lasermachine om roest te verwijderen |
|---|---|
| Laserkracht: | MOPA fiberlaser 100w of 200w |
| Functies: | Trolley ontwerp |
100w de Machine van de Graveursfiber laser engraving van de vezellaser voor Metaal
| Productnaam: | Mini draagbare laser |
|---|---|
| controlesoftware: | MAXCAD |
| Laserbron: | Maximum of Raycus |
100w Pulse Backpack Laser Reiniging Machine Machinery Engines geleverd Hout Cnc Engine Motorfiets Handheld
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Draagbare Rugzaklaser het Schoonmaken van de de Roestoppervlakte van het Machinemetaal de Verfverwijdering
| Toepasselijk Materiaal: | Pvc, Roestvrij staal, koolstofstaal, Aluminium… |
|---|---|
| Macht: | 100W, 50W |
| Lasertype: | Vezellaser |
Industriële 100w Gepulseerde Gedwongen Laser Schoonmakende Machine - Luchtkoelingssysteem
| Naam van het product: | De Schoonmakende Machine van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 100W |
| bron: | Fiber Laser |
De handbediende Laser het Schoonmaken Bron van de Machine Elektrische Brandstof IPG voor Roestverwijdering
| Naam van het product: | Het Schoonmakende Systeem van de vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 100w /200w |
| bron: | Fiber Laser |
Draagbare MINI Backpack Laser Cleaning Rust-Verwijdering met Gepulseerde Vezellaser 100w 50w
| Lasertype: | Laser het Schoonmaken Roestverwijdering |
|---|---|
| Laserkracht: | Gepulseerde Vezellaser 100w 50w |
| Koelmethode: | Luchtafkoeling |
Luchtkoeling Laserreiniging Roestmachine 200w 100w MOPA gepulseerde vezellaser
| Lasertype: | machine van de laser de schoonmakende roest |
|---|---|
| Laserkracht: | De laser van de Mopavezel |
| Beschikbare macht: | 100w 200w 300w |


