Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ fiber laser cleaning machine 100w ] bij elkaar passen 73 producten.
Koffermachine met laservezel 100W 200W voor de bouwsector
| Kracht: | 100w, 200w |
|---|---|
| Lasertype: | Glasvezel laser |
| Garantie voor kerncomponenten: | 2 jaar |
De Vezellaser van het metaalroestvrije staal 100W het Schoonmaken de Verwijdering van de Machineroest
| Lasertype: | De Schoonmakende Machine van de vezellaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W/200W |
| Het koelen methode: | Luchtkoeling |
van de de Impulsvezel van 1.5J 200W de Laser Schoonmakende Machine voor de Verwijdering van de Verfroest
| Lasertype: | De schoonmakende machine van de vezellaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W/200W |
| Het koelen methode: | Luchtkoeling |
3 m vezellengte handheld vezellaser reinigingsmachine voor industriële
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
150W glasvezellaserreinigingsmachine ≤ 5% instabiliteit van het uitgangsvermogen voor precieze reiniging
| Naam van het product: | Handheld draagbare laser roestverwijderingsmachine 50W rugzak laser reinigingsmachine voor roest ver |
|---|---|
| Impulsherhalingsfrequentie ((kHz)): | 20-400, 20-2000 |
| Vermogenstelbereik ((%): | 10-100 |
80 kg gewicht laser reinigingsmachine met 1mJ Max Pulse Energy Fiber Laser
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |
Koffer100w JPT Draagbaar Laser het Schoonmaken Machine28kg Gewicht
| Lasertype: | draagbare laser schoonmakende machine |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W JPT |
| Het werk temperatuur: | 0~40 Celsius-graad |
De Laser Schoonmakende Machine van de Luchtkoelingsrugzak Draagbaar voor Verkoop 50w 100w
| Lasertype: | laser schoonmakende machine voor verkoop |
|---|---|
| Machinekenmerk: | Draagbaar |
| Lasermacht: | Gepulseerde Vezellaser |
100W het industriële Vlekkenmiddel van de de Laserroest van de Laser Schoonmakende Machine Handbediende
| Productnaam: | Het Schoonmakende Systeem van de vezellaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 100W |
| bron: | Vezellaser |
100W/200W Draagbare laserreinigingsmachine Roestverwijderende laserreiniger
| Kracht: | 100w, 200w |
|---|---|
| Lasertype: | Glasvezel laser |
| Garantie voor kerncomponenten: | 2 jaar |


