Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ mini portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 29 producten.
Metalen vezellasermarkeringsmachine 20W 30W 50W draagbare handheld mini-lasergraveringsmachine
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
7 kW Power Mini Draagbare Lasersweismachine van roestvrij staal met continue vorm
| Machinevermogen: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Kleine en draagbare handmatige laserfusieapparatuur met minder verbruiksmiddelen
| Refrigerant refrigeration technology: | Yes |
|---|---|
| Handheld welding: | Yes |
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
Handheld lasersolder perfect voor reparaties en onderhoud ter plaatse
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
|---|---|
| Small and portable: | Yes |
| Robot welding: | Yes |
100w 50w Draagbare laserreinigingsmachine voor het verwijderen van metaalroest verf Single Phase AC 220V
| Lasertype: | Draagbare laserreinigingsmachine voor het verwijderen van roest 100w 50w |
|---|---|
| Laservermogen: | laserreinigingsmachine voor het verwijderen van roest |
| Koelmethode: | Luchtkoeling |
1.5kW 2kW 3kW Mini Handheld Metal Laser Welder voor Roestvrij staal
| Max. outputmacht: | 3000W |
|---|---|
| Gebruik: | De Laserlasser van het metaalroestvrije staal |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
1500W draagbare Laserlasser 3 in 1 Schoonmakende Machine van het Lassenknipsel
| Golflengte:: | 1070nm |
|---|---|
| Laser Bronmerk:: | maximum |
| Lasermacht:: | 1500W |
Alomvattend verbeteren van de warmteafvoer efficiëntie draadloos laserverbindingssysteem
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Fewer consumables: | Yes |
| Upgradeable platform welding: | Yes |
Mini-vezellasermarkeringsgraveringsmachine Handheld Draagbaar 20w 25w 50w
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |


