Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ mini portable handheld laser welding machine ] bij elkaar passen 29 producten.
Mini draagbare CE-gecertificeerde handheld lasersweismachine met veelzijdige toepassingsmogelijkheden en 2000W vermogen
| UITGANGSvermogen: | 2000w |
|---|---|
| Koeltype: | Lucht gekoeld |
| Lasertype: | Vezellaser |
Direct leverende handheld lasersweismachine met enkel optisch pad module ontwerp
| Upgradeable platform welding: | Yes |
|---|---|
| Made of alloy steel: | Yes |
| Continuous light output: | Yes |
Lasersweismachine met een eenvoudig te bedienen opwaardigbaar platform
| Laser welding: | Yes |
|---|---|
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
| Product Name: | Mini Stainless Steel Laser Welding Machine Multifunction Laser Welder Portable Welding Machine |
2000w Draagbare de Laserlasser van Mini Handheld Laser Welding Machine
| Sleutelwoorden: | De minimachine van het laserlassen |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000w 1500w 2000w |
| Schoonmakend hoofd: | Qilin/WSX/etc. |
1000w de hand Handbediende Machine van het Laserlassen voor Roestvrij staalaluminium
| Sleutelwoorden: | De minimachine van het laserlassen |
|---|---|
| Lasermacht: | 1000w 1500w 2000w |
| Schoonmakend hoofd: | Qilin/WSX/etc. |
15 kg 220Vac 50% conversie-efficiëntie Handheld Laser Lasersweismachine Draagbare Lasersweismachine
| UITGANGSvermogen: | 1200W |
|---|---|
| Piekvermogen: | 1200W |
| Machtsstabiliteit: | ±2(2u) |
De lichtgewicht Handbediende van de de Machine Gouden Laser van het Laserlassen Solderende Machine
| Productnaam: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Voltage: | 110V/220VoltOptional |
| Certificering: | CE |
Mini draagbare 4 in 1 vezellasersweismachine 1500W-3000W voor roestvrij staal aluminium ijzer
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Geproduceerd van legeringsstaal Handheld Laser Welding Machine voor continue licht uitgang
| Higher photoelectric conversion efficiency: | Yes |
|---|---|
| Laser welding: | Yes |
| Handheld welding: | Yes |
De handbediende 1500W-Machine van het Laserlassen met het Schoonmaken Scherpe Functie
| Sleutelwoorden: | 1500W de Machine van het laserlassen |
|---|---|
| Kernwoorden 2: | De handbediende 1500W-Machine van het Laserlassen |
| Functie: | lassen, reinigen en snijden |


