Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ mini yag laser welding machine ] bij elkaar passen 50 producten.
De Aanrakingscontrole van de hoge Precisie60w Mini Spot Welder 40J 1064nm YAG Laser
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | Metaallassen |
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM |
YAG 24K Gold Spot Micro Jewelry Laser Soldering Welding Machine 60w Desktop
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
150W YAG Mini Gold Laser Welder Draagbare Juwelen Laser Beam Welding Machine te koop
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
80W van de de Microscooplaser van Diamond Portable 10X van de het Lassenmachine de Reparatie van het het Glaskader
| Productnaam:: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur:: | Wit |
| Voltage:: | 110V/220V facultatief |
Van de de Juwelenlaser van CCD 200w de Solderende Machine met 10 Keer Microscoop
| Laserbron: | Het lassenmachine van de juwelenlaser |
|---|---|
| De Capaciteit van de watertank: | 13L (Gedistilleerd Water of zuiver water) |
| Werkende Wijze: | Aanrakingscontrole |
Het Materiaal van het de Laserlassen van de hoge Precisievezel 100 Watts 110V/220V voor Juwelen
| Productnaam:: | Van de de Maker de Hete Verkoop van hoge Precisiejuwelen Lasser van de de Juwelenlaser |
|---|---|
| Kleur:: | blauwe |
| Laserbron:: | YAG-laser |
Draagbare Mini Spot Welding Machine For de Juwelenbatterij van de stijgingslaser 60W 10J
| Verpakking Details: | houten geval |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Kleine van de de Juwelenvlek van 220V Gouden Zilveren van de LassersNd YAG de Lasermachine
| Productnaam: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur: | wit en zwarte |
| Voltage: | 110V/220V facultatief |
CW Vezel Mini Laser Soldering Machine 1000W 1500W 2000W voor Aluminiumkoper SS
| Sleutelwoorden: | Minilaser solderende machine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | SS het Solderen |
| Toepassingsmateriaal: | SS van het aluminiumkoper het solderen |
Van het de Juwelenlassen van de 90 Joulelaser van de Machinejuwelen de Vleklasser
| Productnaam: | laserstraallassen |
|---|---|
| De waaier van de vlekgrootte: | 3mm~3mm |
| De waaier van de impulsbreedte: | 1~20ms |


