Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ mini yag laser welding machine ] bij elkaar passen 50 producten.
De Golflengte van juwelenmini laser welding machine 1064nm
| Gebruik: | Het Lassen van de juwelenreparatie |
|---|---|
| Golflengte: | 1064nm |
| Lasermacht: | 30W 60W 80W 100W |
Van de de Vezellaser van de roestvrij staalprecisie van de de Snijmachinehoge snelheid de Bal Open Structuur
| Productnaam: | De Lasersnijmachine van de hoge Precisievezel voor met Klein Scherp Gebied voor Om metaal te snijden |
|---|---|
| Lasermacht: | 500W/800W/1000W/2000W/3000W |
| Werkplaats: | 500*500mm |
60/100 Machine van de de Reparatielaser van Watts Miniyag Juwelen van Facultatieve Macht
| Golflengte: | 1064nm |
|---|---|
| Waarborg: | 1 jaar |
| Certificering: | CE |
200W het Soldeerselmachine Mini Jewellery Small Dental van de roestvrij staallaser
| De lichte waaier van de vlekaanpassing: | 0.11.5mm |
|---|---|
| Het streven en het Plaatsen: | Microscoop en rood licht (facultatief camerasysteem) |
| Laserfrequentie: | 1-20Hz |
7 van de“ LEIDENE van de de Juwelen Gouden Desktop Aanrakingsvertoning 60W de Laserlasser
| Productnaam:: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur:: | wit/rood |
| Sleutelwoord: | De machine van het laserlassen |
Juwelen Spot Lasersweismachine Mini Desktop Juwelen Lasersweismachine Voor Goud Zilveren Juwelen
| Toepassing: | Sieraden lassen |
|---|---|
| Afmeting: | 295 mm x H282 mm |
| Laser Bronmerk: | YAG |
40W Mini Kleine Desktop Gouden Sieraden Sliver Sieraden Ringen Fiber Laser Spot Lassers Soldeerlasmachine
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
MINI Jewelry Soldering Machine 1.5kw AC220V met het Digitale Scherm
| Machinefunctie: | Juwelen het solderen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Laserjuwelen het solderen |
| De consumptie van de gastheermacht: | 1.5kW |
Spot CNC Laser Lasersolder 150w Mini Klein Voor Goud Splitter Metalen Juwelen Ringen
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
HD het scherm200w Mini Jewelry Spot Welder With 10x Microscoop
| Productnaam: | De kleine machine van het laserlassen |
|---|---|
| Laserbron: | YAG 200W |
| De waaier van de impulsbreedte: | 1~20ms |


