Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable laser marking machine for metal ] bij elkaar passen 158 producten.
Van de de Lasergraveur van de Protable 3D 1064nm Kleur Machine van Colour Laser Marking
| Model: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Minimumlijnbreedte: | 0.012mm |
| Herhaalde Precisie: | ±0.003mm |
Geïntegreerde 3D de Vezellaser die van 20w Machine voor Diepe Gravure merken
| Model: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Herhaalde Precisie: | ±0.003mm |
| Levensduur van de Module van de Vezellaser: | 100 000hours |
De Gravuremachine van het hoge Machts Kleine Metaal, Vezellaser die Machine voor Plastiek merkt
| Naam van het product: | De geavanceerde Laser die van de de Hoge Machtsvezel van 100W Machine voor Metaal Diep Gravure en Kn |
|---|---|
| macht: | 100W |
| werkplaats: | 100*100mm |
De diepe Laser die van de Gravurevezel Machinedesktop 50W/100W voor Roestvrij staal merken
| Naam van het product: | Diepe de Vezellaser die van de Gravure30w 50w 100w Desktop Machine bij Metaal het Merken merken |
|---|---|
| macht: | 30W 50W 100W |
| werkplaats: | 100*100mm |
Laser die van de hoge snelheids de Draagbare Vezel de Software van de Machine20w EZCAD Controle voor Metalen merken
| Toepassing:: | lasermarkering |
|---|---|
| Voorwaarde:: | Nieuwe |
| CNC of niet:: | Ja |
Het Aluminiumlaser die van het kopermessing Machine20w/30w 0.01mm Herhaalde Nauwkeurigheid merken
| Model No: | Riselaser |
|---|---|
| Type: | Optische Vezellaser die Machine merken |
| Het merken van Methode: | Het aftastende Merken |
Desktop30w 3D Laser die het Aftasten van Galvo van de Machine1064nm Hoge snelheid merken
| Naam van het product: | Diepe de Vezellaser die van de Gravure30w 50w 100w Desktop Machine bij Metaal het Merken merken |
|---|---|
| macht: | 30W 50W 100W |
| werkplaats: | 100*100mm |
Machine van de de Lasergravure van het aluminium de Draagbare 1064nm Metaal
| Productnaam: | De draagbare Laser die van de Metaalvezel Machine merken |
|---|---|
| Lasermacht: | 20w, 30w, 50w |
| Werkplaats: | 110x110mm |
Metaal Draagbare Vezellaser die Golflengte van de Machine de Smalle Laserstraal 1064nm merken
| Naam van het product: | Draagbare Vezellaser die Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w, 100W, 150W, 200W |
| werkplaats: | 110*110mm, 200*200mm, facultatieve 300*300mm |
20W draagbare Vezellaser die Machine met 110*110mm het Merken Waaier merken
| Naam van het product: | Draagbare Vezellaser die Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |


