Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 10m metal laser welding machine ] bij elkaar passen 115 producten.
1500w 2000w 3000w Handheld Lasersweismachine SUP 21S Laser Gun Voor 8mm Dikke Metaal
| Sleutelwoorden: | draagbare lasmachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | het lassen van dikmetalen |
| Belangrijkste kenmerk: | metalen lassen tot maximaal 8 mm |
10m / 15m Handbediend de Machinesup van het Laserlassen Laserkanon voor Roestvrij staal
| Sleutelwoorden: | draagbare lasmachine |
|---|---|
| Kernwoorden 2: | laser lasapparaat |
| Belangrijkste kenmerk: | met Hali / S&A koelmachine |
40J van de het Lassenmachine van de vezellaser de Magische Doos voor de Reparatie van het Juwelenhorloge
| Hoofdgebruik: | Vleklaser voor Juwelenlassen |
|---|---|
| Verkopend punt: | laser solderende machine voor juwelen |
| Werkende Wijze: | Aanrakingscontrole |
1500W 2000W 3000W Mini Handheld Laser Welding Machine Laser Cutting Welding Machine Met Raycus Laser Source
| Sleutelwoorden: | 3 in 1 handgehouden lasersweismachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | lasersnijmachine |
| 3 in 1 Functie: | het lassen, het schoonmaken en het snijden |
800W 1200W 1500W 2000W Luchtkoeling 1000w Handheld Laser Lasersweismachine Voor Roestvrij Staal
| Sleutelwoorden: | draagbare lasmachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | het lassen van de roestvrij staallaser |
| 3 in 1 Functie: | het lassen, het schoonmaken en het snijden |
De draagbare Handbediende Machine van het Laserlassen voor Vezel 1000W 1500W 2000W
| Diameter brandpuntsafstand: | 0.5mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | maximum |
| Gewicht: | 120 kg |
Draagbare 1500W handheld glasvezellasersweismachine 3-in-1 2000W/3000W Laserapparatuuronderdelen
| Gewicht (kg): | 140 |
|---|---|
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Van de de machine Magische doos van het Protable gouden lassen van de de vleklaser het lassenmachine
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
|---|---|
| De consumptie van de gastheermacht: | 1.5kw |
| Werkende wijze: | Aanrakingscontrole |
Desktop 40W Mini Draagbare Juwelen Lasersweismachine voor Goud Zilver Roestvrij staal Juwelen
| Gebruik: | Juwelen die Tandgebruik lassen |
|---|---|
| Verkopend belangrijk punt: | Laser het solderen |
| Operatie: | Aanraakschermbesturing |
300W/700W/1000W/1500W handheld laser lassen machine met 1080nm golflengte en 1-300HZ puls frequentie
| UITGANGSvermogen: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Koeltype: | Luchtgekoeld |
| Lasertype: | Vezellaser |


