Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 10m metal laser welding machine ] bij elkaar passen 115 producten.
Desktop Juwelen Spot Laser Welding Machine Mini Juwelen Goud En Zilver Juwelen Laser Welding Repair Machine
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
40W Desktop Draagbare Juwelen Lasersweismachine Prijs Voor Goud Splinter Kopermetaal
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Van de Desktopjuwelen van YAG 40W de Machine van het de Laserlassen voor Gouden Zilveren Glasreparatie
| Garantie: | 1 jaar |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | YAG |
| Gewicht: | 13,5 KG |
Draagbare 1500W handheld vezellasersweismachine 3-in-1 2000W/3000W voor productie-installaties
| Lasdikte: | ≤ 3 mm, ≤ 6 mm, ≤ 8 mm |
|---|---|
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
| Koelstand: | Waterkoeling |
Mini 40W YAG Desktop Draagbare Juwelen Laser Lasersweismachine Juwelen Laser Lasersweismachine Voor Ring Armband
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Krachtige Handbediende 1000W-het Lassenmachine van de Juwelenlaser voor Roestvrij staalijzer
| Lasermacht: | 1000W/1500w/2000w |
|---|---|
| Golflengte: | 1080±10nm |
| Het werk wijze: | CW/gepulseerd |
van de het Roestvrije staallaser van 1500W 2000W het Lassenmachine met Raycus-Laser
| Lasermacht: | 1000W/1500w/2000w |
|---|---|
| Golflengte: | 1080±10nm |
| Het werk wijze: | CW/gepulseerd |
Van de de Vezellaser van de ADVERTENTIEcontrole 5000Hz 1080nm 3.5kW het Lassenmachine
| Outputmacht: | 1000w |
|---|---|
| Machtsconsumptie: | 3.5KW |
| frequentie: | 1000.0~5000.0 Herz |
Dubbele het Lassenmachine van de Wegyag Laser 300 Watts voor het Lassen van de Kanaalbrief
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Modelnaam: | Rl-YW300 |
| Toepassing: | Juwelenlassen |
1.5kW 2kW 3kW Mini Handheld Metal Laser Welder voor Roestvrij staal
| Max. outputmacht: | 3000W |
|---|---|
| Gebruik: | De Laserlasser van het metaalroestvrije staal |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |


