Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 10m metal laser welding machine ] bij elkaar passen 115 producten.
300W/700W/1000W/1500W handheld laser lassen machine met 1080nm golflengte en 1-300HZ puls frequentie
| UITGANGSvermogen: | 300w/700w/1000w/1500w |
|---|---|
| Koeltype: | Luchtgekoeld |
| Lasertype: | Vezellaser |
Handheld Fiber Laser Welding Machine met 1 jaar garantie concurrerende prijs en Raycus MAX IPG Laser Source
| UITGANGSvermogen: | 800w-2000w |
|---|---|
| Golflengte: | 1080+5 nm |
| Gewicht: | 90 |
800W luchtkoelende handheld lasersweismachine met 1 jaar garantie en 1080+5 nm golflengte
| UITGANGSvermogen: | 800W |
|---|---|
| Golflengte: | 1080+5 nm |
| Gewicht: | 90 |
Handheld 1500W 2000W 3000W vezellasersweismachine met goede kwaliteit draagbare lasersweismachine voor snijden
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Lange vezels: | 10 m |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
2000W Handheld Multifunction Fiber Laser Welding Machine New Condition Laser Lasers voor het Lasten van Metalen
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
|---|---|
| Lasdikte: | ≤ 3 mm, ≤ 6 mm, ≤ 8 mm |
| Materiële ondersteuning: | roestvrij staal, koolstofstaal, gegalvaniseerd plaat en aluminium |
1500W 2000W 3000W Handgehouden Lasmachine Max Raycus BWT Voor 8mm Metalen lassen
| Sleutelwoorden: | draagbare lasmachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | het lassen van dikmetalen |
| Belangrijkste kenmerk: | metalen lassen tot maximaal 8 mm |
3 in 1 draagbare vezel handheld laser lassen 1000W laser lassen en schoonmaken machine laser roestverwijder
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
Desktop 80w YAG Draagbare lasersweismachine Juwelen Lasersweismachine voor goud en zilver metaal
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor het plaatslassen van sieraden |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Breedte van de puls: | 0.1~10 ms |
Draagbare 80w-het Lassenmachine van de Juwelenlaser met Ergonomisch Ontwerp
| Sleutelwoorden: | De machine van de het lassenlaser van de juwelenvlek |
|---|---|
| voorwaarde: | nieuw |
| Impulsbreedte: | 0.1~10ms |
80W Desktop Gold Silver YAG Mini Dental Laser Welder Huishoudelijk Gebruik Juwelen Laser Lasersweismachine
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor het plaatslassen van sieraden |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Breedte van de puls: | 0.1~10 ms |


