Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3 5kw jewelry laser welding machine ] bij elkaar passen 55 producten.
van het de Laserlassen van 100W 50J van de de Machinedesktop de Lasser van de de Juwelen240v Vlek
| Productnaam: | Het Lassen van de laservlek |
|---|---|
| Certificering: | CE |
| Met: | CCD en microscoop |
YAG 24K Gold Spot Micro Jewelry Laser Soldering Welding Machine 60w Desktop
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
Van de de machine Magische doos van het Protable gouden lassen van de de vleklaser het lassenmachine
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
|---|---|
| De consumptie van de gastheermacht: | 1.5kw |
| Werkende wijze: | Aanrakingscontrole |
van het de Laserlassen van 80J 200W YAG van de Machinejuwelen de Machine van het de Lasersoldeersel
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| ModelName: | Rl-Y200 |
| Toepassing: | Juwelenlassen |
Van het de Laserlassen van YAG Kleine Optische de Machine Ononderbroken Lasser 200W
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| ModelName: | Rl-Y200 |
| Toepassing: | Juwelenlassen |
Desktop Juwelen Spot Laser Welding Machine Mini Juwelen Goud En Zilver Juwelen Laser Welding Repair Machine
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Ce Goedgekeurde het Lassenmachine 80w van de Juwelenlaser met Enige Lamp
| Golflengte: | 1064 NM |
|---|---|
| Max. Outputmacht: | 80W |
| Pompbron: | Enige Lamp |
Food Shop Fiber Laser Continuous Welding Machine Met 1,5KW Power En 1070nm Wavelength
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Wavelength: | 1070 |
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
De Golflengte van juwelenmini laser welding machine 1064nm
| Gebruik: | Het Lassen van de juwelenreparatie |
|---|---|
| Golflengte: | 1064nm |
| Lasermacht: | 30W 60W 80W 100W |
Juwelen Spot Lasersweismachine Mini Desktop Juwelen Lasersweismachine Voor Goud Zilveren Juwelen
| Toepassing: | Sieraden lassen |
|---|---|
| Afmeting: | 295 mm x H282 mm |
| Laser Bronmerk: | YAG |


