Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3 5kw jewelry laser welding machine ] bij elkaar passen 55 producten.
Desktop Juwelen Spot Lasersweismachine Mini Juwelen YAG Lasersweismachine Voor Goud Zilveren Juwelen
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
Desktop Juwelen Spot Lasersweismachine Mini Juwelen YAG Lasersweismachine Voor Goud Zilveren Juwelen
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | metaallassen |
| Merk van de laserbron: | Maximaal |
Van het de Juwelenlassen van de hoge Energie7.5kw Laser van de Machinejuwelen de Vleklasser
| Piekimpulsmacht: | 7.5KW |
|---|---|
| Voeding: | 220V±10%/50Hz |
| Machinemodel: | Het Lassenmachine van de juwelenlaser |
Het Materiaal van het de Laserlassen van de hoge Precisievezel 100 Watts 110V/220V voor Juwelen
| Productnaam:: | Van de de Maker de Hete Verkoop van hoge Precisiejuwelen Lasser van de de Juwelenlaser |
|---|---|
| Kleur:: | blauwe |
| Laserbron:: | YAG-laser |
De Aanrakingscontrole van de hoge Precisie60w Mini Spot Welder 40J 1064nm YAG Laser
| Voorwaarde: | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik: | Metaallassen |
| Laser Bronmerk: | MAXIMUM |
Het magische van het de Laserlassen van 1064nm YAG van de Doosjuwelen Gewicht van de het Lassenmachine 13.5KG
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
|---|---|
| De consumptie van de gastheermacht: | 1.5kW |
| Werkende Wijze: | Aanrakingscontrole |
De magische van de het Lassenmachine 40J van Doosjuwelen Machine van de het Touche screenlaser voor Juwelen
| Machinefunctie: | Juwelenlassen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Lasermachine voor juwelen |
| Werkende wijze: | Touch screencontrole |
0.1ms van de de Vezellaser van impulsjuwelen de Handbediende Lasser For Gold Silver SS
| Golflengte: | 1064 NM |
|---|---|
| Koelsysteem: | Waterkoeling + Luchtkoeling |
| Pompbron: | Enige Lamp |
1000W de industriële Hoge Nauwkeurigheid Met geringe geluidssterkte van de Lasersnijmachine voor Koolstofstaalknipsel
| Laser Type: | Fiber Laser |
|---|---|
| Scherp gebied: | 1500*3000mm |
| Het koelen Wijze: | Waterkoeling |
Lasersweismachine voor de vorm van een kraan van 300 W
| Lasertype: | Glasvezellaser |
|---|---|
| Machina naam: | Lasersweismachine voor de vorm van een kraan |
| Maximaal laservermogen: | 150W, 300W, 1500W |


