Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 3 5kw jewelry laser welding machine ] bij elkaar passen 55 producten.
3w 5w UV-markeringsmachine draagbaar voor sieraden Elektronische onderdelen Hout plastic
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Het koelen Wijze: | Luchtkoeling |
| Gewicht (kg): | 50 kg |
De hoge Snijmachine 1000W van de Nauwkeurigheids Industriële Laser voor Koolstofstaalknipsel
| Lasertype: | Vezellaser |
|---|---|
| Scherp gebied: | 1500*3000mm |
| Het koelen Wijze: | Waterkoeling |
MINI Jewelry Soldering Machine 1.5kw AC220V met het Digitale Scherm
| Machinefunctie: | Juwelen het solderen |
|---|---|
| Sleutelwoorden: | Laserjuwelen het solderen |
| De consumptie van de gastheermacht: | 1.5kW |
40W Mini Kleine Desktop Gouden Sieraden Sliver Sieraden Ringen Fiber Laser Spot Lassers Soldeerlasmachine
| Verpakking Details: | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Kleine van de de Juwelenvlek van 220V Gouden Zilveren van de LassersNd YAG de Lasermachine
| Productnaam: | Machine van het de Vlek de Nauwkeurige Lassen van de laserlasser YAG voor Juwelen |
|---|---|
| Kleur: | wit en zwarte |
| Voltage: | 110V/220V facultatief |


