Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 30w fiber laser engraver ] bij elkaar passen 176 producten.
Geïntegreerde 3D de Vezellaser die van 20w Machine voor Diepe Gravure merken
| Model: | 20w, 30w, 50w, 70w |
|---|---|
| Herhaalde Precisie: | ±0.003mm |
| Levensduur van de Module van de Vezellaser: | 100 000hours |
Gespleten van de de Vezellaser van de Ontwerpdesktop de Graveurs50w Laser die Machine merken
| Herhaal Precisie: | ±0.002mm |
|---|---|
| Min Karakter: | 0,15 mm |
| Vlekgrootte in nadruk: | 0.15mm |
Draagbare glasvezellasergraveringsmachine voor het coderen van draagbare mini-metalen naamplaatvormflens
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
de Vezellaser die van 20W 30W 50W Machinegravure Luchtkoeling voor Juwelen merken
| Naam van het product: | van de de Vezellaser van 20W 30W 50W Intelligente de Gravuremachine voor Juwelen |
|---|---|
| Voorwaarde: | Nieuwe |
| Het koelen Wijze: | luchtkoeling |
van de de Vezellaser van 20W 30W Laser die van de de Tellers 3D Vezel Machine voor Vorm het Merken merken
| Naam van het product: | Minivezellaser die machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w 30w 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
Energie - besparing de Laser die van de 50 Wattsvezel Machine met de Bron van Raycus merken Jpt
| Productnaam: | de graveur van de vezellaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 20w, 30w, 50w, 70w |
| Het merken van Gebied: | 110mm×110mm (en facultatieve andere) |
het Aluminium van 20W 30W Diepe het Merken Vezellaser die Machine met Precisie het Merken merken
| Naam van het product: | Minivezellaser die machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20W 30W |
| werkplaats: | 110*110mm |
Desktop30w 3D Laser die het Aftasten van Galvo van de Machine1064nm Hoge snelheid merken
| Naam van het product: | Diepe de Vezellaser die van de Gravure30w 50w 100w Desktop Machine bij Metaal het Merken merken |
|---|---|
| macht: | 30W 50W 100W |
| werkplaats: | 100*100mm |
De Laser die van de juwelenvezel Machine met Luchtkoelingssysteem merken
| Productnaam: | vezellaser die machine merken |
|---|---|
| Macht: | 30W |
| Werkplaats: | 110*110mm |
De Laser die van de Desktop20w 30W 50W Vezel Machine voor QR CODE Druk en EMBLEEM het Merken merken
| Naam van het product: | Minivezellaser die machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w 30w 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |


