Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ online support fiber laser welding machine ] bij elkaar passen 65 producten.
Draagbare 1500W handheld vezellasersweismachine 3-in-1 2000W/3000W voor productie-installaties
| Lasdikte: | ≤ 3 mm, ≤ 6 mm, ≤ 8 mm |
|---|---|
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
| Koelstand: | Waterkoeling |
800W luchtkoelende handheld lasersweismachine met 1 jaar garantie en 1080+5 nm golflengte
| UITGANGSvermogen: | 800W |
|---|---|
| Golflengte: | 1080+5 nm |
| Gewicht: | 90 |
2000W Handheld Multifunction Fiber Laser Welding Machine New Condition Laser Lasers voor het Lasten van Metalen
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
|---|---|
| Lasdikte: | ≤ 3 mm, ≤ 6 mm, ≤ 8 mm |
| Materiële ondersteuning: | roestvrij staal, koolstofstaal, gegalvaniseerd plaat en aluminium |
Van de de Vezellaser van het water Koelere Metaal het Lassenmachine 1KW 1.5kW 2kW 3kW
| Laser Bronmerk:: | MAXIMUM |
|---|---|
| Enige Impulsenergie: | 1000W, 1500W, 2000 |
| Golflengte: | 1070 |
Handheld 1500W 2000W 3000W vezellasersweismachine met goede kwaliteit draagbare lasersweismachine voor snijden
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Lange vezels: | 10 m |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
3000W laserlassen van roestvrij staal Handheld Fiber Laser Welding Machine voor het lassen van metaal
| Modelreeks: | Rl-FB |
|---|---|
| Uitgangsvermogen: | 1000W/1500W/2000W/3000W |
| Lasergolflengte: | 1080+5 nm |
1000w de handbediende Machine van het Laserlassen met Auto het Lassenhoofd van de Draadvoeder WXS
| Sleutelwoorden: | Het Lassenmachine van de vezellaser |
|---|---|
| 404 Not Found: | 1000w Raycus/Maximum |
| Voeding: | 220V±10%/50Hz/380V±10%/50Hz |
3 in 1 van de het lassenmachine van 1500w Ononderbroken Machine van het de Laserlassen Handbediende
| Sleutelwoorden: | continu lasapparaat |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | De handbediende Machine van het Laserlassen |
| 3 in 1 functie: | Laserlassen, reinigen en snijden |
Desktop Juwelen Lasersweismachine Voor Goud 1064nm YAG Laser Koreaanse Taal
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |
150w laserspotsweismachine juwelen lasersolderen lasmachine
| Naam van de machine: | 150W YAG Desktop Juwelen Laser Lasersweismachine |
|---|---|
| Laserroeier: | 150 W |
| Lasertype: | de Laser van 1064nm YAG |


