Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ online support fiber laser welding machine ] bij elkaar passen 65 producten.
3 in 1 Handheld Laser Lasersnij Reinigingsmachine 1500w 2000w 3000w Voor Metaal Carbon Steel Roestvrij staal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
3 in 1 lasersweismachine met schoonmachine, handgemaakte lasersweismachine voor metaal
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
van het de Juwelenlassen van 200W 100J YAG van de Machineglazen de Lasser van de de Vezellaser
| Productnaam: | van de het lassenmachine van 200W 100J YAG de Lasser van de de Juwelenlaser |
|---|---|
| Toepassingsindustrie: | Juwelen, 3c, glazen |
| Laserbron: | de laser van 200w Yag |
De tand van de de Vezellaser van Juwelenwatchwear Riselaser Machine van het de Vleklassen YAG
| Lasersourcing: | de LASER van 200w YAG |
|---|---|
| Toepassing van de machine: | De productie of de reparatie van het juwelenhorloge |
| Het streven en het Plaatsen: | Microscoop + CCD-Camerasysteem |
de Laser van bron 2000w 2kw Reci het Handbediende Laserlassen Schoonmaken
| Sleutelwoord: | laserbron 2000w |
|---|---|
| Gemiddelde outputmacht (w): | 2000 |
| Werkende wijze: | CW/Modulate |
1.5kW 2kW 3kW Mini Handheld Metal Laser Welder voor Roestvrij staal
| Max. outputmacht: | 3000W |
|---|---|
| Gebruik: | De Laserlasser van het metaalroestvrije staal |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
1500W 2000W 3000w Handheld Laser Laserspoelmachine Voor Metalen 3in1 Handheld Laser Laserspoelmachines
| Machinevermogen: | 7 kW、9 kW、12 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Koffertype de 50w Gepulseerde volledig Ingesloten Machine van de de Roestverwijdering van de Vezellaser
| Productnaam: | Het Schoonmakende Systeem van de vezellaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 50W |
| bron: | Vezellaser |
150W roestvrij staal metaal soldeermachine, laser plek lassen voor goud zilver ring sieraden gereedschap
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
1080nm Lasser Welding Cutting Cleaning 3 van de vezel de Draagbare Laser in 1
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Gewicht (kg): | 160 |
| Lasertype: | 1080nm vezellaser |


