Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ online support fiber laser welding machine ] bij elkaar passen 65 producten.
Handheld lasersweismachine met 3 mm lasdiepte Raycus MAX IPG lasersbron en online ondersteuning
| UITGANGSvermogen: | 2200W |
|---|---|
| Afmetingen: | 100*45*68cm |
| De diameter van de brandpunt: | 0,5 mm |
1064nm handbediende het Lassenmachine van de Vezellaser voor Roestvrij staal
| Sleutelwoorden: | de machine van het laserlassen voor roestvrij staal |
|---|---|
| 404 Not Found: | 1500w, 2000w, 1000w |
| Golflengte: | 1064nm laser het Solderen |
Handheld Fiber Laser Welder 1.5kw Metal Fiber Laser Welding Machine Qilin Double Wobble Head
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
Draagbare 3 IN 1 handheld vezellasersweismachine 1,5 kW 2 kW 3 kW watergekoeld voor het lassen van metaal
| Machinevermogen: | 1.5 kW/ 2 kW/ 3 kW |
|---|---|
| Garantie: | 1 jaar |
| Tipe in de handel brengen: | Gewoon product |
RL 3-in-1 Handheld Draagbare 1500w 2000w 3000w Fiber Laser Lasersweismachine met snijreinigingsfunctie
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Draagbare laserspoelmachine van roestvrij staal met metaal 1000W 1500W 2000W 3000W
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
Handheld Fiber Laser Welding Machine met 1 jaar garantie concurrerende prijs en Raycus MAX IPG Laser Source
| UITGANGSvermogen: | 800w-2000w |
|---|---|
| Golflengte: | 1080+5 nm |
| Gewicht: | 90 |
Draagbare 1500W handheld glasvezellasersweismachine 3-in-1 2000W/3000W Laserapparatuuronderdelen
| Gewicht (kg): | 140 |
|---|---|
| Efficiëntie: | 2 kW vermogen kan 6 mm dik roestvrij en koolstofstaal lassen zonder extra draad |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Mini draagbare 4 in 1 vezellasersweismachine 1500W-3000W voor roestvrij staal aluminium ijzer
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
1500W handheld vezellasersweismachine met laserreinigings- en snijmachine 3000W 3 in 1
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |


