Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser marking machine ] bij elkaar passen 60 producten.
Draagbare 20w-Vezellaser die Machine voor het Messingsaluminium van het Metaalroestvrije staal merken
| Vlekgrootte in nadruk: | 0.15mm |
|---|---|
| Het merken van werkingsgebied: | 110x110~ 300x300 |
| Tellerssnelheid: | ≤15000mm/s |
Draagbare glasvezellasergraveringsmachine voor het coderen van draagbare mini-metalen naamplaatvormflens
| Verpakking Details: | Houten behuizing |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
1500W 2000W Draagbare handheld laser lassen Lasmachine Prijs voor metaal roestvrij staal Aluminium
| Vezelinterface: | QBH |
|---|---|
| Golflengtebereik: | 1070 ± 20 nm |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Handbediende Metaallaser die Machine voor Metaal, de Lasermacht merken van 20w /30w
| Naam van het product: | Handbediende Vezellaser die Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w /30w |
| werkplaats: | 100x100mm |
20W handbediende Metaallaser die Machine1064nm Golflengte Luchtkoelingssysteem merken
| Naam van het product: | Handbediende Vezellaser die Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w /30w |
| werkplaats: | 100x100mm |
30W handbediende Vezellaser die Machine Lichtgewicht Hoge Precisie voor Messing merken
| Productnaam: | draagbare vezellaser die machine merken |
|---|---|
| Lasermacht: | 20w, 30w, 50w |
| Werkplaats: | 110*110mm |
De Laser die van de aluminiumvezel Machine 20 merken Watts1064nm Golflengte Luchtkoelingssysteem
| Naam van het product: | Handbediende Vezellaser die Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w /30w |
| werkplaats: | 100x100mm |
De handbediende Draagbare Laser die van de Type Minivezel Machine met Maximum Laser merken
| Naam van het product: | Handbediende Vezellaser die Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20w /30w |
| werkplaats: | 100x100mm |
De draagbare Handbediende Laser die van de Typevezel Machine met 20W/30W merken
| Naam van het product: | Handbediende Vezellaser die Machine merken |
|---|---|
| laservermogen: | 20W/30W |
| werkplaats: | 100x100mm |
50W de diepe van het de Kleurenmetaal van Gravuremopa Laser die van de het Staal 3d Vezel Machine merken
| Productnaam: | draagbare de gravuremachine van de vezellaser |
|---|---|
| Lasermacht: | 50W |
| Werkplaats: | 110*110mm |


