Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser marking machine ] bij elkaar passen 60 producten.
De roterende Machine van de de Lasergravure van Asyag, Mini Handbediende Laserteller 51KG
| Naam van het product: | De draagbare Miniteller van de Vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
3-in-1 1000W lasersweismachine voor het snijden en reinigen van metalen lasapparatuur
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
De Laser Schoonmakende Machine van de Luchtkoelingsrugzak Draagbaar voor Verkoop 50w 100w
| Lasertype: | laser schoonmakende machine voor verkoop |
|---|---|
| Machinekenmerk: | Draagbaar |
| Lasermacht: | Gepulseerde Vezellaser |
180 kg Lasersweismachine voor het laseren van kanaalbrieven AC 220V Bedrijfsspanning en 1500w/2000w Vermogen
| Alarmfunctie: | Intelligent beschermingssysteem,app- en pc-bewaking van mobiele terminals, realtime feedback van de |
|---|---|
| Snelheidswaaier van lasser: | 0~120 mm/s |
| Nominaal vermogen: | 1500W/2000W |
Draagbare MINI Backpack Laser Cleaning Rust-Verwijdering met Gepulseerde Vezellaser 100w 50w
| Lasertype: | Laser het Schoonmaken Roestverwijdering |
|---|---|
| Laserkracht: | Gepulseerde Vezellaser 100w 50w |
| Koelmethode: | Luchtafkoeling |
Kleine Rugzaklaser het Schoonmaken Machine Luchtkoeling voor de Verfverwijdering van de Roestverwijdering
| Lasertype: | machine van de laser de schoonmakende roest |
|---|---|
| Lasermacht: | Gepulseerde vezel laser50w 100w |
| Het koelen Methode: | Luchtkoeling |
De lassershand van de Riselaser1500w laser - gehouden Lassen Solderend Luchtkoelingsmetaal
| Max. Outputmacht:: | 1500W |
|---|---|
| Garantie:: | 2 jaar |
| Lasertype:: | Vezel Ononderbroken Laser |
100W laserroestverwijderingsmachine voor industriële reiniging
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
1500W draagbare Laserlasser 3 in 1 Schoonmakende Machine van het Lassenknipsel
| Golflengte:: | 1070nm |
|---|---|
| Laser Bronmerk:: | maximum |
| Lasermacht:: | 1500W |
MOPA PULSE laser reinigingsmachine
| Lasertype: | MOPA-pulsvezellaser |
|---|---|
| Machine Name: | MOPA pulslaserreinigingsmachine |
| Gemiddelde Macht: | ≥ 120 W |


