Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ portable handheld laser marking machine ] bij elkaar passen 60 producten.
150W glasvezellaserreinigingsmachine ≤ 5% instabiliteit van het uitgangsvermogen voor precieze reiniging
| Naam van het product: | Handheld draagbare laser roestverwijderingsmachine 50W rugzak laser reinigingsmachine voor roest ver |
|---|---|
| Impulsherhalingsfrequentie ((kHz)): | 20-400, 20-2000 |
| Vermogenstelbereik ((%): | 10-100 |
Handbediend Lasermetaal die Machine Lichtgewicht Hoge Precisie merken 1 Jaargarantie
| Naam van het product: | De draagbare Teller van de Vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
Lichtgewicht 100w 50w laserroestverwijderingsmachine Luchtkoeling Rugzak Draagbaar
| Lasertype: | de machine van de de verwijderingslaser van de laserroest |
|---|---|
| machineeigenschap: | Draagbaar |
| Laserkracht: | Gepulseerde vezellaser |
Allen die in Één Vezel Machine, de Machine van de Laserets voor Metaalhoog rendement merken
| Naam van het product: | Alle-in-één Draagbare Teller van de Vezellaser |
|---|---|
| laservermogen: | 20w, 30w, 50w |
| werkplaats: | 110*110mm |
Luchtkoeling 800W 1200W 1500W 2000W 3 in 1 kleine lasersweismachine 35kg voor het snijden / reinigen van metaal
| Sleutelwoorden: | Kleine lasersweismachine |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Het Lassenmachine van de roestvrij staallaser |
| 3 in 1 Functie: | het lassen, het schoonmaken en het snijden |
Draagbare lasersweismachine 1000w Fiber 3 in 1 Handheld lasersweismachine voor metaal roestvrij staal aluminium
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |
4 Laserveiligheidsklassificatie Laserreinigingsmachine 20-400 KHz Pulsherhalingsfrequentie
| Output Central Wavelength(nm): | 1064±5 |
|---|---|
| Pulse length(ns): | 10/20/30/60/100/200/250/350 Optional, 10/30/60/240 Optional |
| Weight (KG): | 80KG |
Mini-vezellasermarkeringsgraveringsmachine Handheld Draagbaar 20w 25w 50w
| Verpakking Details: | Houten koffer |
|---|---|
| Levertijd: | 5-9 werkdagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T, Western Union |
Luchtkoelingshand - de gehouden van het de machinealuminium van het laserlassen machine van het de laserlassen 1.5KW
| Sleutelwoorden: | het lassenmachine van de aluminiumlaser |
|---|---|
| Sleutelwoorden 2: | Luchtkoeling |
| Het werk voltage: | 220V±10%, 50/60HZ |
Multifunctioneel 1000W 3 in 1 Handheld Fiber Laser Laserspoeling Schoonmaak Snijmachine Metalen Laser Laserspoelmachine
| Merknaam: | Riselaser |
|---|---|
| Waallengte: | 1070 nm |
| Laservermogen: | 1000 W |


