Alle producten
-
De Lasersnijmachine van de metaalvezel
-
industriële Lasersnijmachine
-
De Buissnijmachine van de vezellaser
-
Laser Schoonmakende Machine
-
De handbediende Machine van het Laserlassen
-
Fiber Lasermarkeren Machine
-
UV Lasermarkeren Machine
-
De Machine van het laserlassen
-
De Lasersnijmachine van de precisievezel
-
Het Lassenmachine van de juwelenlaser
-
3D Machine van de Metaaldruk
-
De Extractiesystemen van de laserdamp
-
De bron van de vezellaser
-
De Delen van de lasermachine
-
Co2 die Machine merken
-
Laser obstakel verwijderaar
-
gouden het testen machine
-
GustavoDank voor verpakking. Uw pakketten worden goed ontworpen en zorgvuldig voorbereid. Kijkt fijn! -
KampioenDank u, Zoe. Ik liet u enkel het weten ik citeerde rond 5 mensen over laserbron. Er waren goedkopere aanbiedingen maar ik kies u uiteindelijk. Ik houd van uw bedrijf vooral de dienst. -
StefanoDe goed gebouwde machine kijkt stevig…. als het!
zoekwoorden [ 220v handheld laser welder ] bij elkaar passen 58 producten.
Cw het Koudlassenmachine van de Vezel1500w Laser met Autodraadvoeder
| Sleutelwoorden: | de machine van het laserlassen voor metaal |
|---|---|
| Laserbron: | CW VEZELlaser 1500W |
| De lengte van de vezeldraad: | 10m |
1.5kW 2kW 3kW Mini Handheld Metal Laser Welder voor Roestvrij staal
| Max. outputmacht: | 3000W |
|---|---|
| Gebruik: | De Laserlasser van het metaalroestvrije staal |
| Plaats van herkomst: | Guangdong, China |
3 in 1 lasersweismachine met schoonmachine, handgemaakte lasersweismachine voor metaal
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Muti-functioneel draagbare handbestelmachine 3 in 1 metalen laser lassen
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
9 kW handheld laser lassen machine voor metaal kleine grootte grote voordelen 100×45×68cm
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
1500w 2000w 3000w mobiele 3 in 1 handheld laser lassen machine voor metaal aluminium laser lassen machine
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Machtsvereisten: | 220V±5V 50Hz |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
180 kg handheld lasersweismachine voor continue lastoepassingen
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Handheld 1500W 2000W 3000W vezellasersweismachine met goede kwaliteit draagbare lasersweismachine voor snijden
| Operatiemodus: | Continu-modulatie |
|---|---|
| Lange vezels: | 10 m |
| Maatwerkgrootte: | 100 × 45 × 68 cm |
Draagbare lasersweismachine met 43 kg Gewicht 100×45×68 cm Afmetingen en 0,5 mm brandpuntdiameter voor precieze metaalsweis
| UITGANGSvermogen: | 1500W |
|---|---|
| Afmetingen: | 100*45*68cm |
| De diameter van de brandpunt: | 0,5 mm |
De draagbare Handbediende Machine van het Laserlassen voor Vezel 1000W 1500W 2000W
| Diameter brandpuntsafstand: | 0.5mm |
|---|---|
| Laser Bronmerk: | maximum |
| Gewicht: | 120 kg |


